Vyhledat zájezd

Top Rezidence

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-2 °C - Oblačno
Cena za osobu od 6 685 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Oblíbená rezidence s výbornou polohou pro lyžaře nabízí ubytování v jednoduše vybavených apartmánech, spíše pro nenáročné klienty. 120 m od centra, 30 m od sjezdovek, 50 m od zastávky skibusuVzdálenosti.

Popis

Recepce, vstupní hala, spol. místnost s TV, restaurace, pizzerie, bar, posilovna, wellness centrum (bazén otevřen od 23/12 2016 do 30/03 2017), sauna, vířivka, turecké lázně, solárium UVA), lyžárna, parkoviště, internet point / wi-fi, garáž (za poplatek).

Ubytování

V apartmánech, vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout, TV, fén, sejfBILO 3/4/5 - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby či 1 nebo 2 gauči pro 1 osobu, sociální zařízení, některé mají balkon, BILO 5 má 2x soc. zařízeníTRILO 5 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, obytná kuchyň, sociální zařízení, některé mají balkonTRILO 6 - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí a palandou, nebo 1 samostatným lůžkem, obytná kuchyň, 2x sociální zařízení, nebo 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí s oddělitelnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x sociální zařízení.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat