Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Argentario Osa

Itálie, Toskánsko, Albinia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Možnost deště
20 °C - Možnost deště

Popis

Recepce, bar, restaurace, bazén, vířivka, Wi-Fi, zahrada, dětské hřiště, basketbal, tenis, stolní tenis, volejbal, stolní fotbal, mini club, junior club, večerní představení.
Písečná, plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko/ apartmán/ pokoj) zahrnutý v ceně pobytu. Parkování: parkoviště u komplexu.

Poloha

Komplex složený z hotelové a rezidenční části je umístěný na malém kopci, z kterého je krásný výhled na záliv. Je ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit klasickou dovolenou u moře v těsném kontaktu s přírodou.

Stravování

V rezidenci – vlastní. V hotelu – snídaně formou švédského stolu, obědy (za příplatek) a večeře výběr z menu..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 40 €/týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 3 noci (do 5/8 a po 26/8), sobota/ neděle , min. 7 nocí (5/8-26/8).

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, fén, klimatizace, balkón/ zahrádka, většina s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, fén, balkón/ zahrádka, většina s výhledem na moře. #A4: (max. 4 osoby)/# studio (jedna místnost) s kuchyňským koutem, dvojlůžko a rozkládací dvojlůžko, TV/SAT, fén, klimatizace, balkón/ zahrádka, většina s výhledem na moře. #B4/5: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, fén, klimatizace, balkón/ zahrádka, většina s výhledem na moře. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6: (max. 4 osoby)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, TV/SAT, fén, klimatizace, balkón/ zahrádka, většina s výhledem na moře. #dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek/# - SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, fén, balkón/ zahrádka, většina s výhledem na moře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat