Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Argentario

Itálie, Toskánsko, Albinia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 432 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Útulné villaggio v udržované zahradě přímo u pěkné pláže. Ideální výchozí bod pro poznávání věhlasných toskánských metropolí.
Poznámka: mimo hlavní sezónu možnost zkrácených pobytů (min. pobyt na 3 noci) a libovolného nástupního dne - na vyžádání v CK..
Delegát: asistence na telefonu cca do 16.09.2018.

Poloha

Přímo u písčité pláže, vodní sporty (kánoe a šlapadla) v ceně, ve vzdálenosti cca 1 km tenisové kurty se speciálními cenami pro hosty villaggia.

Popis

Recepce, bazén pro dospělé se slunečníky a lehátky, bazén pro děti, vířivka, 2 restaurace (včetně pizzerie), bar u bazénu a na pláži, amfiteátr s denní i večerní animací (v hlavní sezoně), potápěčské centrum, minimarket, místo pro grilování, multifunkční hřiště pro fotbal a volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, bankomat, parkoviště.Pro děti: dětské hřiště, miniclub, juniorclub (v hlavní sezoně).Internet: WiFi.

Ubytování

Bilo 4 Giglio (cca 40 m2): v přízemí či v prvním patře, obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky, ložnice s 2lůžkem, klimatizace, fén, telefon, TV a týdenní výměna ložního prádla v ceně;bilo 4 Giannutri (cca 35 m2): vstupní místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky, ložnice s 2lůžkem, klimatizace v ceně. Vybavení: s koupelnou a soc. zařízením, balkonem/terasou.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat