Vyhledat zájezd

Agriturismo Bevignano

Itálie, Toskánsko, Monte-San-Savino

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Oblačno

Poloha

Usedlost, která má kořeny až v 16. století, se nachází v panoramatické poloze na zalesněném kopci a skládá se ze dvou budov s apartmány. Ideální místo pro strávení klidné, pohodové dovolené v souladu s přírodou a venkovským životem.

Popis

Zahrada, bazén (14x7 m, cca 30/4-24/9), tenisový kurt, stolní tenis, barbecue, prádelna, Wi-Fi (na vyžádání, v domě a zahradě majitele).

Ubytování

Apartmány jsou jednoduše a střídmě zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, kávovar, žehlička. Každý apartmán má k dispozici zahradní nábytek. LINDA 2: (50 m2, max. 2 osoby) (vyvýšené patro, 2 schody) ložnice s dvojlůžkem, obývací místnost s krbem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV. GESUINA 4: (75 m2, max. 4 osoby) (v přízemí) propojené dvě ložnice po dvou lůžkách, obývací místnost, malá kuchyňka, 2x SPR+WC. GHIGO 4: (75 m2, max. 4 osoby (vyvýšené patro, 4 schody) dvě ložnice po dvou lůžkách, obývací místnost, malá kuchyňka, mixer, 2x SPR+WC, terasa se zahradním nábytkem. #VANA 5: (140 m2, max. 5 osob) (v 1. patře, přístup po venkovních schodech) ložnice s dvojlůžkem, průchozí pokoj s jedním lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s krbem, kuchyňka, 2x SPR+WC.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, zdarma. Parkování: u vily. Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, € 30,-/ týden. závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) Linda € 20,-/ apartmán, Ghigo, Gesuina € 40,-/ apartmán, Vana € 60,-/ apartmán.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat