Vyhledat zájezd

Apartmány Borgo San Pecoraio

Itálie, Toskánsko, Riparbella

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Oblačno

Ubytování

Apartmány jsou pěkně a moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon v patře nebo terasa v přízemí. A2: (30 m2, max. 2 osoby) studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, kuchyňský kout. B3: (34 m2, max. 3 osoby) (v 1. patře) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem. B4: (34-50 m2, max. 4 osoby) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. C4: (43 m2, max. 4 osoby) (ve 2. patře) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem. C4S: (70 m2, max. 4 osoby, dvoupodlažní apartmán) (v 3. a 4. patře) spodní patro - ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon. Horní patro (podkroví) - ložnice se dvěma lůžky. C5: (54 m2, max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem. C6: (48-68 m2, max. 6 osob) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. D5: (70 m2, max. 5 osob, dvoupodlažní apartmán) v přízemí - ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC. V patře (podkroví) - ložnice se dvěma lůžky, ložnice s jedním lůžkem a terasou, SPR+WC. D6: (70 m2, max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán) v přízemí - ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. V 1. patře (podkroví) - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC. D8: (75 m2, max. 8 osob) v kamenném starém domě - tři ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňka, SPR+WC, koupelna s vanou a WC. D8 TULIPANO: (83 m2, max. 8 osob, dvoupodlažní apartmán) v přízemí - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. V 1. patře (podkroví) - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, € 25,-/ týden. Parkování: v areálu. Zvíře: nepovoleno.

Poloha

Nový komplex 50 apartmánů je umístěn uprostřed toskánské přírody s nádherným výhledem na okolí. Vhodné i pro náročnější klienty.

Popis

Recepce, Wi-Fi, restaurace/ pizzerie, bazén pro dospělé (700 m2) se slunečníky a lehátky (1 slunečník+2 lehátka/ apartmán), bazén pro děti (240 m2), bar, prádelna (za poplatek), tenisové kurty, dětský koutek. písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat