Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Borgo San Pecoraio

Itálie, Toskánsko, Riparbella

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
27 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 395 Kč

Dostupných: 57 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Apartmány jsou pěkně a moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon/terasa. #A2: (30 m2, max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, kuchyňský kout, SPR+WC, balkon/terasa. #B3: (34 m2, max. 3 osoby)/# (v 1. patře) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. #B3S: (34 m2, max. 3 osoby)/# (ve 2. patře) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa s výhledem na moře. #B4: (34-50 m2, max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon/terasa. #C4: (43 m2, max. 4 osoby)/# (ve 2. patře) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon/terasa. #C4S: (70 m2, max. 4 osoby, dvoupodlažní apartmán)/# (v 3. a 4. patře) spodní patro - ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon s výhledem na moře. Horní patro (podkroví) - ložnice se dvěma lůžky. #C5: (54 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon/terasa. #C6: (48-68 m2, max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon/terasa. #D6: (70 m2, max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. V 1. patře (podkroví) - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC. #D8: (75 m2, max. 8 osob)/# v kamenném starém domě - tři ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňka, SPR+WC, koupelna s vanou a WC, balkon/terasa. #D8 TULIPANO: (83 m2, max. 8 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. V 1. patře (podkroví) - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC, terasa.

Poloha

Nový komplex 50 apartmánů je umístěn uprostřed toskánské přírody s nádherným výhledem na okolí. Vhodné i pro náročnější klienty.

Popis

Recepce, Wi-Fi (zdarma), restaurace/ pizzerie, bazén pro dospělé (700 m2) se slunečníky a lehátky (1 slunečník+2 lehátka/ apartmán), bazén pro děti (240 m2), bar, prádelna (za poplatek), tenisové kurty, dětský koutek, plážový volejbal, fotbalové hřiště.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě. Parkování: v areálu.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaní, polopenze, nebo plné penze. .

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 25 €/týden.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota (14/7-25/8), příjezd možný příjezd každý den, min. 3 noci (do 14/7 a po 25/8).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat