Vyhledat zájezd

Residence Borgo Verde

Itálie, Toskánsko, Vada

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Počasí
22 °C - Jasno

Poloha

Centrum cca 1 km.

Popis

Bílé pláže cca 1,5 km. 3 jednopatrové, vedle sebe stojící budovy (34 apartmánů). Pračka a sušička na mince, hezká zahrada s bazénem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. WiFi za poplatek. Dětská postýlka do 2 let cca 5 €/noc. Rezervace v CK. Platba na místě. Maximální počet osob smí být dětskou postýlkou překročen. Dětské hřiště.

Sport a zábava

Stolní tenis.

Ubytování

Apartmány (F4H): jednopokojové apartmány pro až 4 osoby, cca 40 m2. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (plynový vařič, chladnička), jídelním koutem, sprchou, WC, fénem, sat. TV, trezorem, klimatizací/topením (na vyžádání, za poplatek), zastřešená a zařízená terasa. Obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby a 1 dvoulůžko na otevřené galerii. Apartmány (F4F): dvoupokojové apartmány pro až 4 osoby, cca 50 m2. Stejné vybavení jako F4H. Obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby a 1 dvoulůžkový pokoj. Mansardy deluxe (F6G): mansardy pro až 6 osob, cca 65 m2, na 2 poschodích. Stejné vybavení jako F4H. V přízemí: obývací ložnice s kuchyňským koutem a posezením, 1 dvoulůžkový pokoj. Na otevřené galerii: mansardový pokoj s patrovou postelí a menší dvoulůžkový pokoj. Mansardy (F6H): mansardy pro až 6 osob, cca 70 m2. Stejné vybavení jako F6G, navíc další koupelna.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Nově postavená residence v toskánském stylu.
Info: parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: 1 malé cca 6 €/den; lázeňská taxa: cca 1 €/osoba/den, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, závěrečný úklid (úklid kuchyně zajistí host, nebo bude zadrženo cca 25 € z kauce). Veškeré prádlo.; vzít s sebou: utěrky; na místě se platí: kauce cca 150 €; příjezd/min. délka pobytu: denně/3 noci, 25.6.-9.9. sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 17-20/10 h.
GPS: 43.351799, 10.457200.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat