Vyhledat zájezd

Country Resort Guadalupe

Itálie, Toskánsko, Marina di Grosseto

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Jasno

Popis

venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, pračka, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón,

Ubytování

Country Junior Suite bilo(4) : Přízemní apartmán. Obývací místnost s kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a pokoj s palandou, koupelna a veranda s posezením. Country Suite bilo(4) : Dvoupatrový apartmán. Obývací místnost s kuchyňským koutem, jeden dvoulůžkový pokoj v přízemí a druhý v otevřeném podkroví, koupelna a veranda s posezením. Residenza Rossa penta(8) : Prostorný domek až pro 8 osob (cca 70 m2). Obývací místnost s kuchyňským koutem, čtyři dvoulůžkové pokoje, dvě koupelny a velká terasa s posezením. Residenza Gialla quadri(6) : Prostorný domek až pro 6 osob (cca 70 m2). Obývací místnost s kuchyňským koutem, tři dvoulůžkové pokoje, koupelna a veranda s posezením.

Stravování

bez stravy

Poloha

Tradiční venkovská usedlost Country Resort Guadalupe se nachází 25 km od toskánského pobřeží, mezi městečky Grosseto a Castiglione della Pescaia, tvoří jej 16 malých i větších domků s balkony nebo terasami, vše zařízené v typickém toskánském stylu. Celý areál obklopuje zahrada, apartmány jsou situované v přízemí či prvním patře a některé mohou být i dvoupatrové, mají prostorné balkony nebo terasy, TV, trezor, klimatizaci a zdarma WiFi. Rozložení lůžek se může oproti popisu lišit. Hosté mohou využívat bazén s hydromasáží, relaxační altánek u bazénu, snídaňový sál s venkovní verandou, společnou prádelnu (na žetony), dětské hřiště, venkovní gril, hernu a společenskou místnost s TV, fotbálkem a ping pongem. Pobyt s pejskem na vyžádání za poplatek 5 €/den. Lze objednat snídaně za poplatek 10 €/osoba/den. Letovisko Marina di Grosseto zavedlo povinnou pobytovou taxu, u této residence je to 2 €/osoba/den (platí se na místě po dobu max. 7 dní, děti do 14 let zdarma). Povinný poplatek za závěrečný úklid se vybírá po každých 7 dnech pobytu (u vícetýdenních pobytů je tedy požadován za každý týden).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat