Vyhledat zájezd

Fattoria Di Corsignano

Itálie, Toskánsko, oblast Chianti

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Oblačno

Poloha

Romantická venkovská usedlost Fattoria di Corsignano se rozkládá na pozemcích o rozloze 22 hektarů, uprostřed polí a toskánských vinic v proslulé vinařské oblasti Chianti, 8 km od města Siena a 100 km od toskánského pobřeží. Čtyři historické domy byly pečlivě zrekonstruovány a nabízí ubytování v jedinečných pokojích a apartmánech, vše v původním toskánském venkovském stylu: terakotové podlahy, dřevěné stropní trámy, kamenné zdi a typické barevné stěny. K dispozici je 6 Country Suite a 9 apartmánů. Každý pokoj či apartmán má samostatný vchod, stropní ventilátor, výhled na město Siena nebo do okolních vinic, parkovací místo a terasu či zahrádku. Během letní sezony je pro hosty v zahradě k dispozici venkovní bazén se slanou vodou, dále lehátka, zahradní gril, recepce a restaurace, wifi. Pobyt s pejskem povolen na vyžádání za poplatek 6 €/den. U pokojů Country Suite a Country Suite Comfort je v ceně zahrnuta snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo snídaní pro ostatní apartmány. Na místě se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 1,5 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma).

Popis

venkovní bazén s mořskou vodou, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, wi-fi, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón,

Stravování

bez stravy

Ubytování

Country Suite Comfort+BB mono(2) : dvoulůžková ložnice, malý kuchyňský kout (umyvadlo, lednička, vařič), koupelna a venkovní posezení, klimatizace a stropní ventilátor. Výhled na město Siena, cca 50 m od restaurace a bazénu. Country Suite+BB mono(2) : dvoulůžková ložnice, koupelna a venkovní posezení, klimatizace a stropní ventilátor. Výhled na město Siena, cca 50 m od restaurace a bazénu. Bez kuchyňského koutu ! Bilo Fattoria bilo(2) : obývací místnost s kuchyňským koutem (může být v kuchyňské skříni), dvoulůžková ložnice, koupelna a venkovní posezení. Možnost přistýlek, výhled na město Siena a na okolní vinice, cca 50 m od restaurace a bazénu. Bilo Casale bilo(2) : obývací místnost s kuchyňským koutem (může být v kuchyňské skříni), dvoulůžková ložnice, koupelna a venkovní posezení. Možnost přistýlek, výhled na okolní krajinu, cca 200 m od restaurace a bazénu. Trilo Fattoria trilo(4) : obývací místnost s kuchyňským koutem (může být v kuchyňské skříni), dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna a venkovní posezení. Možnost přistýlek, výhled na město Siena a na okolní vinice, cca 50 m od restaurace a bazénu. Trilo Casale trilo(4) : obývací místnost s kuchyňským koutem (může být v kuchyňské skříni), dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna a venkovní posezení. Možnost přistýlek, apartmán v 1.patře, výhled na okolní krajinu, cca 200 m od restaurace a bazénu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat