Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Fattoria Il Salice

Itálie, Toskánsko, Foiano della Chiana

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Poloha

Venkovský dům se skládá z 5 apartmánů. Čtyři jsou zrekonstruované se zachovaným původním rázem a jeden apartmán (Il Giardino, na 1. poschodí) je spojen s částí patřící majitelům. Toto ubytování se nachází v krásném přírodním prostředí obklopeném zelení s výhledem na okolí.

Popis

Velká zahrada (každý apartmán má oddělenou čast zahrady), bazén (6x12 m, hloubka 0,90-2,30 m, otevřen 29/4-30/9, bazén využívají i majitelé), barbecue, dětské hřiště, půjčovna kol (zdarma, omezený počet), restaurace pro 16 osob, Wi-Fi. Parkování: u vily (kryté místo).

Stravování

Možnost dokoupit, v typickém toskánském stylu..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, nutno objednat při rezervaci, zdarma.
Zvíře: povoleno, na vyžádání, 30 €/týden.
Pobyt: (1/7-25/8) sobota/ sobota, v jiné termíny příjezd možný každý den, min. 5 noci.

Ubytování

Vkusně zařízené apartmány, s vybaveným kuchyňským koutem, TV, Wi-Fi, společná pračka a žehlička. #LA CANTINA: (40 m2, max. 4 osoby)/# v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem. #LA SCALETTA: (50 m2, max. 4 osoby)/# v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, veranda se záhradním nábytkem. #IL GIARDINO: (70 m2, max. 6 osob)/# na 1. poschodí (apartmán v domě majitele se samostatným schodištěm) – obývací pokoj s kuchyňským koutem, krbem a rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, vlastní zahrada (cca. 100 m2) se zahradním nábytkem. #IL SALICE: (85 m2, max. 6 osob)/# v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, krbem a rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem, vlastní zahrada (cca. 40 m2). #IL GRANAIO: (80 m2, max. 6 osob)/# v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, dvě ložnice s dvojlůžkem ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem, vedle hřiště na tenis.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat