Vyhledat zájezd

Apartmány Fattoria Il Salice

Itálie, Toskánsko, Foiano-della-Chiana

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
14 °C - Zataženo

Poloha

Venkovský dům se skládá z 5 apartmánů. Čtyři jsou zrekonstruované se zachovaným původním rázem a jeden apartmán (Il Giardino, na 1. poschodí) je spojen s částí patřící majitelům. Toto ubytování se nachází v krásném přírodním prostředí obklopeném zelení s výhledem na okolí.

Popis

Velká zahrada (každý apartmán má oddělenou čast zahrady), bazén (6x12 m, hloubka 0,90-2,30 m, otevřen 23/4-1/10, bazén využívají i majitelé), barbecue, dětské hřiště, půjčovna kol (zdarma, omezený počet), restaurace pro 16 osob, Wi-Fi.

Ubytování

Vkusně zařízené apartmány, s vybaveným kuchyňským koutem, TV, Wi-Fi, společná pračka a žehlička. LA CANTINA: (40 m2, max. 4 osoby) v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem. LA SCALETTA: (50 m2, max. 4 osoby) v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, veranda se záhradním nábytkem. IL GIARDINO: (70 m2, max. 6 osob) na 1. poschodí (apartmán v domě majitele se samostatným schodištěm) – obývací pokoj s kuchyňským koutem, krbem a rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, vlastní zahrada (cca. 100 m2) se zahradním nábytkem. IL SALICE: (85 m2, max. 6 osob) v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, krbem a rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem, vlastní zahrada (cca. 40 m2). IL GRANAIO: (80 m2, max. 6 osob)/# v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, dvě ložnice s dvojlůžkem ložnice se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem, vedle hřiště na tenis.

Stravování

Možnost dokoupit, v typickém toskánském stylu.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, nutno objednat při rezervaci, zdarma. Parkování: u vily (kryté místo). Zvíře: povoleno, na vyžádání, € 30,-/ týden. závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) € 50,-/ apartmán LA CANTINA i LA SCALETTA, € 10,-/ osoba/ apartmán IL GIARDINO, IL SALICE, IL GRANAIO (min. € 50,-/ apartmán).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat