Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Park Hotel I Lecci

Itálie, Toskánsko, San Vincenzo

Park Hotel I Lecci (hlavní fotografie)
  • Park Hotel I Lecci (fotografie 2)
  • Park Hotel I Lecci (fotografie 3)
  • Park Hotel I Lecci (fotografie 4)
  • Park Hotel I Lecci (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
10 °C – Jasno
Dovolená s dětmi Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Velmi pěkný přímořský hotel, leží přímo u písčité pláže, která několikrát po sobě získala ocenění „Bandiera Blu“. Hotelový komplex se nachází v příjemném dubovém háji, tvoří jej hlavní budova, kde se nachází pokoje a několik dalších menších budov, kde jsou ostatní hotelové služby. Součástí komplexu je velký bazén, brouzdaliště pro děti, fitness, SPA a tenisový kurt. Hotel který uspokojí požadavky i náročných klientů.
Hotel se nachází v klidné části letoviska San Vincezo, přímo u písčité pláže. Menší centrum, kde se nachází obchody, restaurace, bary je vzdálené cca 2,5 km.

Popis

Hostům je dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, velká zahrada, tenisový kurt. Zdarma: . bazén pro dospělé i děti (v provozu dle počasí), vstup do fitness, parkovací místo. Za poplatek: . SPA (sauna, turecké lázně, relaxační zóna), malé zvíře 25 EUR/den (na vyžádání), dětská postýlka pro dítě do 2 let 10 EUR/den.

Pláž

Písčitá pláž, místy oblázková je hned u hotelu cca 50 m od hotelu . PLÁŽOVÝ SERVIS V CENĚ (1 slunečník + 2 lehátka) .

Ubytování

Ubytování je možné v pokojích Standard a Rodinných pokojích. Dvoulůžkové pokoje Standard se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a klimatizací (zdarma). Výhled do zahrady. Pokoj se výhledem na moře za poplatek, na vyžádání. Rodinné pokoje – pokoj pro 3 - 4 os. se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a klimatizací (zdarma). Prostornější pokoje, manželská postel oddělená závěsem od části, kde se nachází 1-2 přistýlky, stolek se židlemi.

Stravování

Polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu. Večeře servírované s výběrem ze tří menu.

Ostatní

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.Pobytová taxa:Pobytová taxa cca 3 EUR/osoba/den.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat