Vyhledat zájezd

Fattoria La Gabola

Itálie, Toskánsko, Cortona

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Jasno
Cena za osobu od 6 545 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Příjemná usedlost se skládá z hlavní budovy, kde bydlí majitel a čtyř menších domků. Usedlost je umístěna v krásném prostředí Val di Chiana, nedaleko města Cortona. Rekonstrukce dodala objektům spolu s dobovým nábytkem zvláštní kouzlo.

Popis

Zahrada, bazén (10x5 m, cca 28/5-24/9), společná pračka.

Ubytování

Apartmány jsou vkusně zařízeny, každý z domků má svůj vlastní venkovní prostor se zahradním nábytkem a Wi-Fi. #LA GABOLA 5: (70 m2, max. 5 osob, dvoupodlažní apartmán) v přízemí - obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, krbem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, žehlička, barbecue. V patře - ložnice s dvojlůžkem, ložnice se samostatným lůžkem, klimatizace (za poplatek, dle spotřeby). LA TURATA 4: (70 m2, max. 4 osoby) (v přízemí, samostatný domek) dvě ložnice s dvojlůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, veranda. #LA GABOLINA 6: (80 m2, max. 6 osob) (v přízemí, samostatný domek) dvě ložnice s dvojlůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem a krbem, kuchyňka, SPR+WC, barbecue. SOFYA 6: (75 m2, max. 6 osob)/# (v přízemí, ve stejném domě jako Selene) dvě ložnice s dvojlůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem (šířka 140 cm), krbem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, TV/SAT. SELENE 9: (120 m2, max. 9 osob, dvoupodlažní apartmán) (ve stejném domě jako Sofya) v přízemí - dvě ložnice s dvojlůžkem, obývací místnost s krbem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT. V podkroví - průchozí místnost s rozkládacím dvojlůžkem a lůžkem, ložnice se dvěma lůžky a klimatizací (za poplatek, dle spotřeby), SPR+WC.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 1. postýlka - zdarma, 2. postýlka € 25,-/ týden. Zvíře: povoleno je malé, € 30,-/ týden. závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) La Gabola, La Turata € 40,-/ apartmán, La Gabolina € 50,-/ apartmán, Sofya, Selene € 10,-/ osoba.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat