Vyhledat zájezd

Apartmány Le Balze

Itálie, Toskánsko, Castelfranco di Sopra

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
32 °C - Možnost bouřky
32 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 295 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Venkovská usedlost, která si po rekonstrukci uchovala svůj původní charakter dřeva, terakotových dlaždic a kamene, se nachází v horách Pratomagno v horní části Valdarno. Obklopená krásnou přírodou a geologickými útvary, které byly po staletí tvořeny erozí.

Popis

Velká zahrada se zahradním nábytkem, bazén (6x12 m, hloubka 1,40 m, otevřený 13/5-16/9), malá restaurace, barbecue, Wi-Fi. Parkování: u vily.

Ubytování

Vkusně zařízené apartmány s vybaveným kuchyňským koutem, myčkou nádobí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, TV/SAT. #B3 IL TULIPANO: (36 m2, max. 3 osoby)/# apartmán v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, myčkou nádobí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, TV/SAT a rozkládacím lůžkem, ložnice s dvojlůžkem, SPR+WC. #B5 ORCHIDEA: (42 m2, max. 5 osob)/# apartmány v poschodí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, myčkou nádobí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, TV/SAT a rozkládacím dvojlůžkem, dvoulůžko a možnost přidání jednoho lůžka, SPR+WC. #D6 LA ROSA: (75 m2, max. 6 osob)/# v přízemí – obývací pokoj s kuchyňským koutem, myčkou nádobí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, TV/SAT, ložnice s dvojlůžkem a vlastní SPR+WC (vhodné pro osoby se zdravotním postižením, průchozí pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, SPR+WC. Na 1. poschodí (přístup vnitřním schodištěm) – ložnice s dvojlůžkem, terasa.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, nutné objednat při rezervaci, zdarma.
Zvíře: povolené, na vyžádání, 20 €/týden.
Pobyt: příjezd možný sobota/sobota, min. 7 nocí (1/7/-26/8), příjezd možný každý den, min. 5 nocí (do 1/7 a po 26/8).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat