Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Le Meridiane

Itálie, Toskánsko, Siena

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
25 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 695 Kč

Dostupných: 102 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Popis

Zahrada, bazén (12 x 6m), společenská místnost s Wi-Fi, místnost se stolním tenisem, posezení s krbem, pračka (za poplatek). V případě zájmu možnost ochutnávky olivového oleje s certifikovaným someliérem (10 €/osoba, 1,5 hod., 2-10 osob, v angličtině). Parkování: u rezidence- venkovní parkoviště nebo garáž (zdarma).

Poloha

Rezidence je zrekonstruovaná původní usedlost pocházející ze 17. století. Leží nedaleko centra významného historického města Siena.

Ubytování

Apartmány jsou pěkně a stylově zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #AB2:(max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #A3A:(max.2 dospělí + 1 dítě do 12 let)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a dalším lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #B3B: (max. 2 dospělí + 1 dítě do 12 let)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #B4A: (max. 2 dospělí + 2 děti do 12 let)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #B4B: (max. 2 dospělí + 2 děti do 12 let)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, 2x SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #C5A: (max. 4 dospělí + 1 dítě do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #C5B: (max. 4 dospělí + 1 dítě do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s krbem a rozkládacím lůžkem, kuchyně, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #C6A: (max. 4 dospělí + 2 děti do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyně, 2x SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #D6B: (max. 6 osob)/# tři ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #D8A: (max. 4 dospělí + 2 děti do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, ložnice se dvěma lůžky a otevřeným podkrovím s rozkládacím dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, 3x SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 25 €/týden.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: (1/7-1/10) příjezd možný každý den, min. 3 noci, (do 1/7 a po 1/10) příjezd možný každý den, min. 1 noc.

Pobytová taxa: 1/3-31/10 - 2,50 €/osoba/noc (max. 6 nocí), 1/11-28/2 - 1,50 €/osoba/noc (max.6 nocí).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat