Vyhledat zájezd

Rezidence Le Meridiane

Itálie, Toskánsko, Siena

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní, 9 dní
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 045 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidence je zrekonstruovaná původní usedlost pocházející ze 17. století. Leží nedaleko centra významného historického města Siena.

Popis

Zahrada, bazén (12 x 6m), společenská místnost s Wi-Fi, místnost se stolním tenisem, posezení s krbem, pračka (za poplatek).

Ubytování

Apartmány jsou pěkně a stylově zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. AB2:(max. 2 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, kuchyňský kout. A3A:(max.2 dospělí + 1 dítě do 12 let) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a dalším lůžkem, kuchyňský kout. B3B: (max. 2 dospělí + 1 dítě do 12 let)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem. B4A: (max. 2 dospělí + 2 děti do 12 let) /# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem. # B4B: (max. 2 dospělí + 2 děti do 12 let)  ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, 2x SPR+WC. C5A: (max. 4 dospělí + 1 dítě do 12 let) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem. C5B: (max. 4 dospělí + 1 dítě do 12 let) /# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s krbem a rozkládacím lůžkem, kuchyně. C6A: (max. 4 dospělí + 2 děti do 12 let) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyně, 2x SPR+WC. D6B: (max. 6 osob) tři ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, 2x SPR+WC. D8A: (max. 4 dospělí + 2 děti do 12 let)  dvě ložnice po dvou lůžkách, ložnice se dvěma lůžky a otevřeným podkrovím s rozkládacím dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, 3x SPR+WC.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: není k dispozici, možno vzít vlastní (do max. počtu osob). Parkování: u rezidence- venkovní parkoviště nebo garáž (zdarma). Zvíře: nepovoleno.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat