Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Livia

Itálie, Toskánsko, San Vincenzo

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Residence Villa Livia
Cena za osobu od 6 195 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, 40 €/týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 35 €/týden. Rezidence nabízí kartu DOG BEACH (zájem je nutno nahlásit při rezervaci), která poskytuje slevy 10% na všechny služby na speciální psí pláži (cca 2 km od rezidence).
Pobyt: sobota/ sobota (13/5-23/9), příjezd možný každý den, min. 4 noci (do 13/5 a po 23/9).

Poloha

Rezidence s krásným výhledem na moře a přístav se nachází v centru městečka. Vhodné pro všechny, kteří mají rádi pohodovou dovolenou.

Popis

Wi-Fi.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1/6-17/9, 1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: v blízkosti rezidence (do vyčerpání míst), garáž 80 €/týden (na vyžádání, omezený počet míst).

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, pračka (na vyžádání, za příplatek), TV/SAT, klimatizace. #B4B: (max. 4 osoby)/# (v přízemí) denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, oddělená noční zóna s dvojlůžkem, SPR+WC, pračka (na vyžádání, za příplatek), TV/SAT, klimatizace, výhled na přístav. #B4/5C: (max. 5 osob)/# (v suterénu) ložnice s dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, pračka (na vyžádání, za příplatek), TV/SAT, klimatizace, venkovní posezení, výhled na přístav. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6/7D: (max. 7 osob)/# (v suterénu) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, pračka (na vyžádání, za příplatek), TV/SAT, klimatizace, výhled na přístav. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6/7E: (max. 7 osob)/# (v podkroví) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, pračka (na vyžádání, za příplatek), TV/SAT, klimatizace, terasa s posezením, výhled na moře/ přístav. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6F: (max. 6 osob)/# (v podkroví) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyň, 2x SPR+WC, pračka (na vyžádání, za příplatek), TV/SAT, klimatizace, terasa s posezením, výhled na moře/ přístav.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat