Vyhledat zájezd

Rezidence Villa Livia

Itálie, Toskánsko, San-Vincenzo

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Residence Villa Livia
Počasí
18 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, pračka (na vyžádání, za příplatek), TV/SAT, klimatizace. B4B: (max. 4 osoby) (v přízemí) denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, oddělená noční zóna s dvojlůžkem, výhled na přístav. B4/5C: (max. 5 osob) (v suterénu) ložnice s dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, venkovní posezení, výhled na přístav. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). C6/7D: (max. 7 osob)/# (v suterénu) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, výhled na přístav. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). C6/7E: (max. 7 osob) (v podkroví) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa s posezením, výhled na moře/ přístav. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). C6F: (max. 6 osob) (v podkroví) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyň, 2x SPR+WC, terasa s posezením, výhled na moře/ přístav.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, € 40,-/ týden. Parkování: v blízkosti rezidence (do vyčerpání míst), garáž € 80,-/ týden (na vyžádání, omezený počet míst). Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, € 35,-/ týden.

Poloha

Rezidence s krásným výhledem na moře a přístav se nachází v centru městečka. Vhodné pro všechny, kteří mají rádi pohodovou dovolenou.

Popis

Wi-Fi. písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1/6-15/9, 1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat