Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Il Capannino

Itálie, Toskánsko, Marina di Bibbona

Ubytování Kemp
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Camping Il Capannino se nachází v letovisku Marina di Bibbona, uprostřed piniového háje a cca 450 m od písečné pláže. Hostům je zde k dispozici restaurace, bar, zóna wi fi, supermarket, parkoviště, dětské hřiště, volejbalové a fotbalové hřiště, tenisový kurt, gril (za poplatek 10 € /den nebo 50 €/týden), miniklub v IT, večerní animační programy (za poplatek 5 €/os. od 12 let). Bugalowy a mobilhomy jsou moderně a funkčně zařízeny, mají vlastní koupelnu a mikrovlnnou troubu. Cena zahrnuje plážový servis: 1 slunečník + 2 lehátka na pláži. Pobyt s pejskem je povolen za poplatek (na vyžádání, kromě MH Lux, kam psi nesmí).

Popis

Parkoviště, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, myčka, mikrovlnná trouba, klimatizace.

Ubytování

Bungalow 5 trilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, pokoj s lůžkem a palandou (nebo tři lůžka), koupelna se sprchou a wc, veranda s venkovním posezením. Max. 5 osob.
Bungalow 6 trilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem a lůžkem, ložnice se třemi lůžky, koupelna se sprchou a wc, veranda s venkovním posezením. Max. 6 osob.
Mobilehome Lux trilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se třemi lůžky, mikrovlnná trouba, myčka, TV, koupelna se sprchou a wc, veranda s venkovním posezením. Pobyt s pejskem je zakázán.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat