Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Marina Del Forte

Itálie, Toskánsko, Marina di Bibbona

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště

Poloha

Pěkná rezidence je tvořena několika dvoupatrovými rovnoběžnými bloky, mezi kterými jsou krásně udržované zahrady s palmami a oleandry. Ideální místo pro klidnou, ničím nerušenou rodinnou dovolenou.

Popis

Velká zahrada, bazén pro dospělé a pro děti (cca 15/6-10/9), sluneční terasa, obchod.
Pěkná písečná s pozvolným vstupem do moře. Část pláže je volná, část pláže s plážovým servisem za poplatek. Parkování: před areálem (do vyčerpání míst).

Ostatní

Postýlka: není k dispozici, možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.
Pobyt: sobota/ sobota.

Ubytování

Prostorné apartmány jsou pěkně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon, terasa, veranda nebo malá zahrádka. Apartmány M4-1 a M5-1 mají větší balkon/verandu/terasu. #P3/4: (max. 4 osoby)/# studio (jedna místnost) se dvěma rozkládacími dvojlůžky, SPR+WC, balkon, terasa, veranda nebo malá zahrádka. #M4-2: (max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon, terasa, veranda nebo malá zahrádka. #M5-2: (max. 5 osob)/# ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon, terasa, veranda nebo malá zahrádka. #M4-1: (max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, větší balkon/veranda/terasa nebo malá zahrádka. #M5-1: (max. 5 osob)/# ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, větší balkon/veranda/teras nebo malá zahrádka. #G6: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon, terasa, veranda nebo malá zahrádka. #G7: (max. 7 osob) /# dvě ložnice po třech lůžkách, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon, terasa, veranda nebo malá zahrádka.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat