Vyhledat zájezd

Apartmány Marina Di Grosseto

Itálie, Toskánsko, Marina di Grosseto

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmánové domy Marina Di Grosseto
Apartmány Marina di Grosseto
Apartmány v Marina di Grosseto
Počasí
25 °C - Skoro zataženo

Dovolená s dětmi

Poloha

Apartmány jsou rozmístěny v letovisku Marina di Grosseto. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi a pro ty, kdo si přejí strávit dovolenou v krásném toskánském městě. Lokalita je známá svými širokými plážemi s bílým pískem a udržovanými cyklostezkami, které spojují např. Marina di Grosseto, Principina a Mare a přírodní rezervace Marze a další aktraktivní místa.

Popis

Moderně vybavené apartmány s vlastním soc. zařízením, některé s pračkou a vlastním parkovacím místem. V dosahu různých obchůdků, kaváren a restaurací. Písečná pláž s bílým pískem, pláže jsou volně přístupné i soukromé se slunečníky a lehátky (za poplatek, bližší informace na místě).

Sport a zábava

Jízda na kole či na kolečkových bruslích, pobřeží poskytuje dobré podmínky pro beach volejbal nebo windsurfing, půjčit si můžete šlapadlo nebo vodní skútr. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Ubytování

Standardně vybavené apartmány s vlastním příslušenstvím a kuchyňkou, jsou rozmístěny v menších rezidencích nebo řadových vilkách. Bližší popis každého apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Mono 4: Obsazenost 2 až 4 osoby. Obývací pokoj s kuch. koutem,rozkládací lůžka, samostatná lůžka, dvoulůžka nebo palandy, soc. zařízení. (4. lůžko na vyžádání).

Bilo 4: Obsazenost 2 až 4 osoby. Obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, balkon. 4.lůžko na vyžádání.

Trilo 6: Obsazenost 4 až 6 osob. Obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo s palandou, soc. zařízení, balkon.

Bilo 4 c: Obsazenost 2 až 4 osoby. Obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, balkon, pračka a parkovací místo.

Trilo 6 c: Obsazenost 4 až 6 osob. Obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo s palandou, soc. zařízení, balkon, pračka a parkovací místo.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a pizzerií.

Ostatní

Check-in: 16.30 - 19.00 hod. / Check-out: 9.00 - 10.00 hod. Pobyt s domácími zvířaty není povolen.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat