Vyhledat zájezd

Apartmány Marina di Grosseto

Itálie, Toskánsko, Marina di Grosseto

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
11 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Popis

Moderně vybavené apartmány s vlastním soc. zařízením, některé s pračkou a vlastním parkovacím místem. V dosahu různých obchůdků, kaváren a restaurací.

Sport a zábava

Jízda na kole či na kolečkových bruslích, pobřeží poskytuje dobré podmínky pro beach volejbal nebo windsurfing, půjčit si můžete šlapadlo nebo vodní skútr. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Ubytování

Standardně vybavené apartmány s vlastním příslušenstvím a kuchyňkou, jsou rozmístěny v menších rezidencích nebo řadových vilkách. Bližší popis každého apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a pizzerií.

Poloha

Apartmány jsou rozmístěny v letovisku Marina di Grosseto. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi a pro ty, kdo si přejí strávit dovolenou v krásném toskánském městě. Lokalita je známá svými širokými plážemi s bílým pískem a udržovanými cyklostezkami, které spojují např. Marina di Grosseto, Principina a Mare a přírodní rezervace Marze a další aktraktivní místa.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat