Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Aba Village

Itálie, Toskánsko, Marina di Grosseto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Poloha

Rekreační areál Aba Village se nachází poblíž městečka Scarlino přibližně 500 metrů od moře a je ideálním místem pro strávení klidné dovolené v Toskánsku. Hosté mohou prožít den na pláži, objevovat bohatou historii Toskánska, navštívit golfová hřiště v okolí, jezdeckou školu, tenisové školy či půjčit si loďku. Od poloviny května do konce října (podle počasí) je pro hosty k dispozici bazén. Wifi na recepci zdarma, možnost půjčení routeru do apartmánu za poplatek 5 €/den nebo 25 €/týden. Přibližně 300 m od Aba Village se nachází nový přístav Porto di Scarlino Marina, restaurace, lékárna, obchody. Povolen pobyt s malým domácím mazlíčkem na vyžádání za poplatek 20 €/týden. Lze objednat snídaně za poplatek 7 €/osoba/den. K dispozici je 27 apartmánů vybavených klimatizací, TV, vybavenou kuchyňskou linkou. Na místě se vybírá povinný poplatek 15 €/osoba/týden, který zahrnuje závěrečný úklid a povlečení+ručníky s týdenní výměnou. Na místě se povinně platí pobytová taxa cca 1 €/osoba/den, po dobu prvních 10 dnů pobytu.

Popis

Venkovní bazén, zahrádka, wi-fi, pes povolen, golfové hřiště v blízkosti, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Mono/Terrazzino mono(3): obývací místnost s manželskou postelí, pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení. Balkon s posezením. Cca 31 m2.
Mono/Veranda mono(3): obývací místnost s manželskou postelí, pohovkou, kuchyňským koutem, sociální zařízení. Lodžie/veranda s posezením. Cca 31+4,5 m2.
Bilo/1 piano bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení, veranda s posezením. Apartmán se nachází v prvním patře, cca 40 m2.
Bilo p/terra bilo(4): apartmán v přízemí. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení, venkovní posezení. Cca 40 m2.
Trilo p/terra trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželkou postelí, ložnice se 2 lůžky, sociální zařízení, prostorné venkovní posezení. Apartmán v přízemí, cca 53 m2.
Trilo/Grande 1.P trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s 2 lůžky (lze spojit), sociální zařízení. Lodžie/veranda s posezením. Apartmán v prvním patře, cca 60 m2.
Trilo/Mansarda trilo(7): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem a jednolůžkem, lodžie s posezením a ve zvýšeném patře otevřená mansarda s manželským lůžkem. Apartmán v prvním patře s podkrovím, cca 60 m2.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat