Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Marina Di Grosseto

Itálie, Toskánsko, Marina di Grosseto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
3 °C - Sněžení
3 °C - Sněžení

Popis

Moderně vybavené apartmány s vlastním soc. zařízením, některé s pračkou a vlastním parkovacím místem. V dosahu různých obchůdků, kaváren a restaurací.
Písečná: s bílým pískem, pláže jsou volně přístupné i soukromé se slunečníky a lehátky (za poplatek, bližší informace na místě).

Poloha

Apartmány jsou rozmístěny v letovisku Marina di Grosseto. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi a pro ty, kdo si přejí strávit dovolenou v krásném toskánském městě. Lokalita je známá svými širokými plážemi s bílým pískem a udržovanými cyklostezkami, které spojují např. Marina di Grosseto, Principina a Mare a přírodní rezervace Marze a další aktraktivní místa.
Od moře: Asi 150-500.

Sport a zábava

Jízda na kole či na kolečkových bruslích, pobřeží poskytuje dobré podmínky pro beach volejbal nebo windsurfing, půjčit si můžete šlapadlo nebo vodní skútr. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Ubytování

Standardně vybavené apartmány s vlastním příslušenstvím a kuchyňkou, jsou rozmístěny v menších rezidencích nebo řadových vilkách. Bližší popis každého apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob: obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s dvěma oddělenými lůžky nebo s palandou, soc. zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a pizzerií.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Janov: katedrála San Lorenzo, kostel El Gesú, palác San Giorgio, kde napsal ve vězení Marco Polo svůj Milión a rodný Kolumbův dům. Cinque Terre: unikátní oblast typických přístavních vesniček (UNESCO). Pisa: Její dominantou je šikmá věž - stojí na Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli) , společně s dómem a kruhovým baptisteriem. Je vysoká 56 metrů. Věž je postavena z bílého mramoru. Sklon věže je cca 3 metry. Místo, které byste neměli vynechat,ale spíše navštívit během dovolené v Toskánsku je město Lucca: Leží v údolí řeky Serchio severovýchodně od města Pisa. Hlavní památky Luchy jsou Duomo San Martino, Piazza Napoleone, Piazza San Michele, Anfiteatro, kostel San Michele in Foro a Chiesa di San Frediano.
Info: Check-in: 16.30 - 19.00 hod./check-out: 9.00 - 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat