Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Mediterraneo

Itálie, Toskánsko, Marina di Grosseto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
30 °C - Jasno
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 905 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Moderní residence Mediterraneo postavená v roce 2008 přímo u pláže v letovisku Marina di Grosseto nabízí hostům velmi pěkně vybavené apartmány s klimatizací a veškerým komfortem. Residenci tvoří 70 apartmánů typu mono a bilo, z toho 5 speciálně přizpůsobených pro vozíčkáře. Hostům je k dispozici recepce, společenská místnost s TV a výtah. Na vyžádání možno zajistit garáž (za poplatek 7 - 15 €/den) nebo lze parkovat na veřejném parkovišti cca 200 m od residence. V okolí se nacházejí restaurace, obchody, lékárna, bary, minigolf (200 m), jízda na koních (3 km), tenisové kurty (500 m), půjčovna kol a další možnosti zábavy. Centrum městečka je vzdáleno cca 100 m. Možnost pobytu s malým psem za poplatek 50 €/týden (vždy nutno vyžádat hned při rezervaci, lze pouze do několika apartmánů). Na místě se platí paušální poplatek 25 €/osoba/týden, který zahrnuje spotřeby energií, povlečení, ručníky a klimatizaci. Letovisko Marina di Grosseto zavedlo povinnou pobytovou taxu, u této residence je to cca 1 €/osoba/den (platí se na místě po dobu max. 7 dní, děti do 14 let zdarma).

Ubytování

Mono A mono(2): apartmán typu mono (cca 23 m2) má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, soc. zařízení a terasa. Apartmány mají Led TV, telefon a klimatizaci. Nelze přidat dětskou postýlku.
Bilo B bilo(4): apartmán typu bilo (cca 38 m2) má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, soc. zařízení a terasa. Apartmány mají LCD TV, telefon, klimatizaci a boční výhled na moře.
Mono B mono(2): apartmán typu mono (cca 28 m2) má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, soc. zařízení a terasa. Apartmány mají Led TV, telefon a klimatizaci.
Bilo A bilo(4): apartmán typu bilo (cca 34 m2) má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, soc. zařízení a terasa. Apartmány mají Led TV, telefon a klimatizaci.
Bilo C Comfort bilo(5): apartmán typu bilo (cca 46 m2): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, třílůžková ložnice, 2x soc.zařízení a 2x krytý balkon. Apartmány mají LCD TV, telefon a klimatizaci.

Popis

Garáž, bezbariérový přístup, výtah, pes povolen, TV, topení, klimatizace, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat