Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány San Lorenzo

Itálie, Toskánsko, Marina di Grosseto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 4 €/den.
Zvíře: povoleno, na vyžádání, 6 €/den.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 3 noci (do 27/5 a po 9/9), příjezd možný každý den, min. 7 nocí (27/5-1/7, 26/8-9/9), sobota/sobota (27/5-9/9).

Poloha

Velmi hezká, udržovaná usedlost je jednou z nejstarších v oblasti Maremma a nabízí veškerý komfort pro strávení příjemné dovolené. Je složena z 38 apartmánů rozdělených do 3 různých farmářských domů – hlavní část Tenuta Livia (apartmány Classic a Superior), Il Pozzino (600 m, apartmány Classic a Superior), Le Capanne (1,5 km, apartmány Standard).

Popis

Restaurace, půjčovna kol, stolní tenis. Tenuta Livia - recepce, trezor, Wi-Fi připojení, restaurace, bazén (28x14 m, cca 15/5-30/10), sluneční terasa, dětský koutek, barbecue, prádelna. Il Pozzino - Wi-Fi připojení, bazén pro dospělé (20x7 m, cca 15/5-30/10) a pro děti, sluneční terasa, barbecue, prádelna. Le Capanne - recepce (jen v sobotu), zahrada, bazén (14x7 m, cca 15/5-30/10), sluneční terasa, barbecue, prádelna.
Písečná, část pláže volná, část pláže s plážovým servisem za poplatek. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány STANDARD a CLASSIC jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí (kromě B4 Standard), SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, veranda se zahradním nábytkem. Apartmány SUPERIOR mají navíc DVD přehrávač a barbecue. #B4 STANDARD: (28-45 m2, max. 4 osoby)/# (v přízemí nebo v 1. patře) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, veranda se zahradním nábytkem. #C4 STANDARD: (65 m2, max. 4 osoby)/# (v přízemí) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, 2x SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, veranda se zahradním nábytkem. #D6 STANDARD: (75 m2, max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, SPR+WC. V 1. patře - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC nebo vana + WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, veranda se zahradním nábytkem. #C4 CLASSIC: (45-65 m2, max. 4 osoby, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - denní místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi. V 1. patře - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC. Veranda se zahradním nábytkem. #C4PP CLASSIC: (65 m2, max. 4 osoby)/# (v 1. patře) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, veranda se zahradním nábytkem. #D6 CLASSIC: (75 m2, max. 6 osob, třípodlažní apartmán)/# v přízemí - denní místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi. V 1. patře - ložnice se dvěma lůžky, SPR+WC. Ve 2. patře - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC nebo vana + WC. Veranda se zahradním nábytkem. #B4 SUPERIOR: (50 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, DVD přehrávač, barbecue, veranda se zahradním nábytkem. #C4 SUPERIOR: (75 m2, max. 4 osoby, Il Pozzino, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - denní místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, DVD přehrávač, barbecue. V 1. patře - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC. Veranda se zahradním nábytkem. #C4 SUPERIOR: (65 m2, max. 4 osoby, Tenuta Livia)/# (v přízemí) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, 2x SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, DVD přehrávač, barbecue, veranda se zahradním nábytkem. #D6 SUPERIOR: (85 m2, max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, DVD přehrávač, barbecue. V 1. patře - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC nebo vana + WC. Veranda se zahradním nábytkem.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní, večeří nebo polopenze. Snídaně jsou donášeny do apartmánů. Večeře jsou servírovány v restauraci v hlavní části Tenuta Livia..

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat