Vyhledat zájezd

Rezidence Onda Marina

Itálie, Toskánsko, Marina di Pietrasanta

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
19 °C - Možnost deště

Popis

Recepce, Wi-Fi, bazén se slunečníky a křesly (v provozu od cca 20.5. do 28.9.), dětský koutek, bar, prádelna, výtah, půjčovna kol, střešní terasa s grilovacím koutkem, moderně zařízené apartmány, klidné prostředí příjemného letoviska.

Krásná písečná pláž se nachází cca 1000 metrů od rezidence.

Poloha

Tato moderní a elegantní rezidence se nachází v klidné části letoviska Marina di Pietrasanta v příjemné zahradě obklopené středomořskou vegetací.

Sport a zábava

Toto místo, obklopené zelení a rezidenčními vilami nabízí mnoho příjemných barů a restaurací, lákavých obchůdků i sportovního vyžití na pláži. Nedaleko rezidence jsou tenisové kurty.

Ubytování

Bilo pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a vybavené vlastním příslušenstvím, klimatizací, SAT TV, telefonem, fénem a balkonem. Některé apartmány mají výhled na bazén (cenově odlišeny).

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat