Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Villa Piani

Itálie, Toskánsko, San Vincenzo

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Villa Piani
Počasí
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 495 Kč

Dostupných: 59 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Mono 2A mono(2): obývací pokoj s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, pohovka pro 2 osoby, sociální zařízení, klimatizace, TV. Apartmán v podkroví.
Bilo 4A bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, pohovka pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, klimatizace, TV. Apartmán v přízemí.
Bilo 4B vista mare bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, pohovka pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, veranda s posezením, klimatizace, TV. Apartmán v přízemí s výhledem na moře.
Trilo 6A trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, pohovka pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, ložnice s 2 lůžky, sociální zařízení, zahrádka v přízemí s posezením, klimatizace, TV. Apartmán v mezipatře.
Trilo 6B parziale vista mare trilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, pohovka pro 2 osoby, sociální zařízení, dvoulůžková ložnice, klimatizace, točité schodiště do zvýšeného patra, kde se nachází manželské lůžko (bez dveří), terasa na střeše s posezením, TV. Apartmán v podkroví s částečným výhledem na moře.
Trilo 6C vista mare trilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s 2 lůžky, sociální zařízení, balkon s posezením, klimatizace, TV. Apartmán v 1. patře s výhledem na moře. Apartmán může mít také obývací místnost s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, pohovka pro 2 osoby, sociální zařízení, dvoulůžková ložnice, klimatizace, točité schodiště do zvýšeného patra, kde se nachází manželské lůžko (bez dveří), terasa na střeše s posezením, TV. Apartmán v podkroví s výhledem na moře.

Popis

Parkoviště, zahrádka, venkovní krb, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón, výhled na moře.

Poloha

Residence Villa Piani se nachází v letovisku San Vincenzo poblíž centra městečka. Jedná se o celoročně otevřenou secesní vilu v těsné blízkosti písečné pláže, která nabízí svým hostům možnost strávení příjemné dovolené. K dispozici je 8 apartmánů vkusně zařízených, všechny s vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizace, předzahrádka nebo terasa. Hosté mohou využívat parkoviště, sluneční terasu, společný gril, wifi připojení zdarma. V blízkosti residence vede železnice. V termínu od 2.6 - 15.9 na vyžádání plážový servis - slunečník, lehátko a křesílko. Na vyžádání povolen pobyt s menším domácím mazlíčkem za poplatek 42 €/týden.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat