Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Piani

Itálie, Toskánsko, San Vincenzo

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Residence Villa Piani
Počasí
15 °C - Zataženo
15 °C - Zataženo
Cena za osobu od 2 745 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Velmi pěkná rezidence leží v udržované zahradě, v ideální poloze přímo na promenádě letoviska. Vhodné pro všechny generace.

Popis

Recepce, Wi-Fi, zahrada se zahradním nábytkem, sluneční terasa (1 slunečník, 2 křesla a 1 lehátko/apartmán), barbecue, pračka a žehlička.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1/6-17/9, 1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány jsou moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, klimatizace. #A2/3A: (max. 3 osoby)/# (v podkroví) studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, klimatizace. Přistýlka pro 3. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B4/5A: (max. 5 osob)/# (v přízemí) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, klimatizace, veranda se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B4/5B: (max. 5 osob)/# (v přízemí) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, klimatizace, veranda se zahradním nábytkem, výhled na moře. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6/7A: (max. 7 osob)/# (v 1. patře) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, klimatizace, přístup do zahrady se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6/7B: (max. 7 osob)/# (v podkroví) ložnice s dvojlůžkem, ve věži galerie se dvěma lůžky (točité schodiště), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, klimatizace, terasa na věži se zahradním nábytkem, částečný výhled na moře. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6/7C-5: (max. 7 osob)/# (v 1. patře) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, klimatizace, terasa se zahradním nábytkem, výhled na moře. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C6/7C-7: (max. 7 osob)/# (v podkroví) ložnice s dvojlůžkem, ve věži galerie se dvěma lůžky (točité schodišté), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, klimatizace, terasa se zahradním nábytkem, výhled na moře. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, 40 €/týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 35 €/týden. Rezidence nabízí kartu DOG BEACH (zájem je nutno nahlásit při rezervaci), která poskytuje slevy 10% na všechny služby na speciální psí pláži (cca 2 km od rezidence).
Pobyt: sobota/ sobota (13/5-23/9), příjezd možný každý den, min. 4 noci (do 13/5 a po 23/9).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat