Vyhledat zájezd

Rezidence Villa Piani

Itálie, Toskánsko, San-Vincenzo

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Residence Villa Piani
Počasí
13 °C - Oblačno

Poloha

Velmi pěkná rezidence leží v udržované zahradě, v ideální poloze přímo na promenádě letoviska. Vhodné pro všechny generace.

Popis

Recepce, Wi-Fi, zahrada se zahradním nábytkem, barbecue, pračka a žehlička. písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1/6-15/9, 1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, € 40,-/ týden. Parkování: 1 místo/ apartmán. Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, € 5,-/ týden.

Ubytování

Apartmány jsou moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, klimatizace. A2/3A: (max. 3 osoby) (v podkroví) studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout. Přistýlka pro 3. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). B4/5A: (max. 5 osob) (v přízemí) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, veranda se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). B4/5B: (max. 5 osob)/# (v přízemí) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, veranda se zahradním nábytkem, výhled na moře. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). C6/7A: (max. 7 osob) (v 1. patře) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, přístup do zahrady se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). C6/7B: (max. 7 osob)/# (v podkroví) ložnice s dvojlůžkem, ve věži galerie se dvěma lůžky (točité schodiště), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa na věži se zahradním nábytkem, částečný výhled na moře. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). C6/7C-5: (max. 7 osob) (v 1. patře) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa se zahradním nábytkem, výhled na moře. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). C6/7C-7: (max. 7 osob) (v podkroví) ložnice s dvojlůžkem, ve věži galerie se dvěma lůžky (točité schodišté), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa se zahradním nábytkem, výhled na moře. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat