Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Podere Marcigliano

Itálie, Toskánsko, Cortona

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště

Poloha

Pěkný dům v toskánském stylu umístěný v klidném okolí. Vhodný zejména pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou obklopeni přírodou.

Popis

Zahrada s altánkem a zahradním nábytkem, bazén (14x7 m, hloubka 1,50 m, otevřený 6/5-23/9), gril, Wi-FI. Parkování: u vily.

Ubytování

Vkusně zařízený apartmán s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, toustovač, klimatizace (za poplatek), TV/SAT, společná pračka, žehlička a žehlící prkno. #GIRIFALCO: (75 m2, max. 6 osob, patro)/# denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, ložnice s dvěma lůžky, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, podkrovní pokoj s rozkládacím dvojlůžkem. #TUFA: (55 m2, max. 6 osob, přízemí)/# denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvojlůžkem a francouzským oknem. #TORREONE: (100 m2, max. 8 osob, přízemí)/# první část domu: denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, ložnice s dvěma samostatnými lůžky s francouzským oknem, ložnice s dvojlůžkem. Druhá část domu: denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s dvojlůžkem, SPR+WC. #CORITO: (50 m2, max. 4 osoby, přízemí)/# denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, dvě ložnice s dvěma lůžky, jedna s francouzským oknem. #RUGAPIANA: (55 m2, max. 4 osoby, přízemí)/# denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, dvě ložnice s dvěma lůžky, terasa.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání při rezervaci, zdarma.
Zvíře: povoleno, jen malá rasa, na vyžádání 30 €/týden.
Pobyt: sobota/ sobota, min. 7 nocí (1/7-26/8), příjezd možný každý den, min. 3 noci (do 1/7 a po 26/8).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat