Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Komplex Poggio All´Agnello

Itálie, Toskánsko, Piombino

Strava Bez stravy
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Poggio All`Agnello Resort
Residence Poggio All´Agnello Resort
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 295 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, trezor. #A2/3: (35 m2, max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, trezor. Přistýlka pro 3. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #A4: (43 m2, max. 4 osoby)/# (v 1. patře) studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, dvojlůžko v otevřeném podkroví, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, trezor. #B4/5: (43 m2, max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, trezor. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B5/6: (53 m2, max. 6 osob)/# (v 1. patře) ložnice s dvojlůžkem, dvojlůžko v otevřeném podkroví, denní místnost s rozkládacím lůžkem a vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, trezor. Přistýlka pro 6. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #C5: (max. 5 osob)/# (v 3. patře) ložnice s dvojlůžkem, menší ložnice s lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, trezor. #C6: (max. 6 osob)/# (v 1. patře) dvě menší ložnice s jedním lůžkem, dvojlůžko v otevřeném podkroví, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, trezor.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, zdarma.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 16 €/den.
Pobyt: sobota/ sobota (1/7-2/9), příjezd možný každý den, min. 1 noc (do 1/7 a po 2/9).

Poloha

Výborně vybavený rozsáhlý prázdninový komplex je umístěn na klidném místě. Vhodný pro rodiny s dětmi a také pro všechny, kteří chtějí poznávat krásné pláže v okolí.

Popis

Recepce, výtah, Wi-Fi (ve venkovních společných prostorách, zdarma), restaurace, bar, zahrada, bazén pro dospělé a bazén pro děti (povinná koupací čepice), whirlpool, sluneční terasa, 4 víceúčelová hřiště na tenis a fotbal (za poplatek), miniclub (v hlavní sezóně), dětský koutek, půjčovna kol, fitness, pračka (za poplatek), minimarket.
Písečná s pozvolným vstupem do moře (v zálivu Baratti), plážový servis možno dokoupit na místě. Parkování: 1 místo/ apartmán, další místo 30 €/týden.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat