Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Poggio All´Agnello Resort

Itálie, Toskánsko, Piombino

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Komplex Poggio All´Agnello
Poggio All`Agnello Resort
Cena za osobu od 1 556 Kč

Dostupných: 190 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace, bar, 3 bazény (olympijský, dětský a bazén s vířivkou), fitness, dětské hřiště, 4 sportovní hřiště, půjčovna kol, minimarket, rozsáhlý park, animační programy, parkoviště, svozový autobus k pláži.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

MONO 2 – (cca 35 m2), rozkládací gauč pro 2 osoby, možnost přidání přistýlky, vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízeníMONO 2 BALKON – (cca 35 m2), rozkládací gauč pro 2 osoby, možnost přidání přistýlky, vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, balkon nebo předzahrádka – ceny na našich stránkáchMONO 4 LOFT – (cca 43 m2), rozkládací gauč pro 2 osoby, vyvýšené patro s manželským lůžkem, vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení – ceny na našich stránkáchBILO 4 – (cca 43 m2), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízeníBILO 4 BALKON – (cca 43 m2), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, balkon nebo předzahrádka – ceny na našich stránkáchBILO 5 LOFT – (cca 53 m2), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vyvýšené patro s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízeníTRILO 5 – (cca 60 m2), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se samostatným lůžkem, vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení.

Poloha

Rozsáhlý prázdninový komplex je ideálním místem pro letní dovolenou. Pro klienty je připravená celá řada služeb a sportovního vyžití. Na své si přijdou rodiny s dětmi, ale i páry či skupiny. Jen 8 km od letoviska je přístav Piombino, odkud jezdí trajekt na Elbu. 2 km od pláže, 2 km od zálivu Baratti, 8 km od San Vincenzo e Piombino (trajekt na Elbu).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat