Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Poggio All´Agnello

Itálie, Toskánsko, Piombino

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Poggio All´Agnello
Počasí
23 °C - Bouřka
Cena za osobu od 3 995 Kč

Dostupných: 54 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Mono Classic mono(2): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, koupelna. Balkon nebo teráska za příplatek, nutno vyžádat předem.
Mono Loft mono(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, koupelna. V otevřeném podkroví prostor pro další lůžka.
Bilo Classic bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna. Balkon nebo teráska za příplatek, nutno vyžádat předem.
Bilo Loft bilo(5): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna. V otevřeném podkroví prostor pro další lůžka.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Resort Poggio all´Agnello uprostřed toskánské krajiny se nachází 2 km od pobřeží, na klidném místě mezi městečky San Vincenzo a Piombino. Původní historická usedlost po kompletní rekonstrukci se skládá z 8 budov s celkem 202 apartmány, nechybí recepce, restaurace s barem, kongresový sál, a prostorné parkoviště. Hosté mohou využívat tři bazény: olympijský, dětské brouzdaliště a vyhřívaný bazén s hydromasážemi, čtyři sportovní hřiště (přes den zdarma, večer s osvětlením za poplatek) a rozlehlou zahradu s parkem a dětským hřištěm. Ve společných prostorách možnost wi-fi (v ceně), prádelna na žetony, pobyt s pejskem za 16 €/den (na vyžádání, pustí jej pouze do některých apartmánů). V areálu je dále k dispozici minimarket, půjčovna kol a parkoviště. Za poplatek je možno využívat plážový mikrobus (cca červen-srpen). Všechny apartmány mají TV, trezor, klimatizaci, fén, telefon, do některých lze vyžádat přistýlku a nebo balkon/terasu. Cena zahrnuje vyhrazené parkovací místo (další auto za poplatek). Od 1.4.2012 zavedlo město Piombino tzv.pobytovou taxu (turistickou daň), platí se na místě při příjezdu a její výše je cca 1,5 €/osoba/den (děti do 12-ti let bez poplatku).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, golfové hřiště v blízkosti, myčka, TV, trezor, klimatizace.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat