Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Pratale

Itálie, Toskánsko, Tavernelle Val di Pesa

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 745 Kč

Dostupných: 64 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera

Ubytování

Apartmány jsou vkusně zařízeny v typickém toskánském stylu, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, trezor, žehlička. Každý apartmán má k dispozici vnější prostor se zahradním nábytkem. #B2: (max. 2 osoby, Pratale 1)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC. #B4: (max. 4 osoby, Pratale 1)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. #C4: (max. 4 osob, Pratale 1/ Pratale 2)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC. Některé apartmány mají 2x SPR+WC. #C6: (max. 6 osob, Pratale 1/ Pratale 2)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. Některé apartmány mají 2x SPR+WC. #D4: (max. 4 osob, Pratale 1/ Pratale 2)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem a krbem, 2x SPR+WC. #D6: (max. 6 osob, Pratale 1/ Pratale 2)/# tři ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem a krbem, 2x SPR+WC.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Kompletně zrekonstruovaná usedlost se nachází na malebném toskánském venkově. Tvoří ji dva komplexy, Pratale 1 a Pratale 2, které jsou od sebe vzdáleny 800 m. Usedlost obklopují olivové háje rozprostřené na okolních pahorcích, což zdůrazňuje neopakovatelnou venkovskou atmosféru.

Popis

Zahrada, Wi-Fi (Pratale 1, v zóně u bazénu), barbecue (dřevo za poplatek), Pratale 1 - dva bazény pro děti a dospělé, Pratale 2 - bazén pro děti a dospělé. Prádelna (za poplatek). Parkování: u vily (do vyčerpání míst).

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání.
Pobyt: sobota/ sobota.

Pobytová taxa: 1,50 €/osoba od 14 let/den.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat