Vyhledat zájezd

Fattoria Pratale

Itálie, Toskánsko, Tavarnelle

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Oblačno

Poloha

Kompletně zrekonstruovaná usedlost se nachází na malebném toskánském venkově. Tvoří ji dva komplexy, Pratale 1 a Pratale 2, které jsou od sebe vzdáleny 800 m. Usedlost obklopují olivové háje rozprostřené na okolních pahorcích, což zdůrazňuje neopakovatelnou venkovskou atmosféru.

Popis

Zahrada, Wi-Fi (Pratale 1), barbecue (dřevo za poplatek), Pratale 1 - dva bazény pro děti a dospělé, Pratale 2 - bazén pro děti a dospělé. Půjčovna horských kol a prádelna (obojí za poplatek).

Ubytování

Apartmány jsou vkusně zařízeny v typickém toskánském stylu, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, trezor, žehlička. Každý apartmán má k dispozici vnější prostor se zahradním nábytkem. B2, B4: (max. 2-4 osoby, Pratale 1)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. C4, C6: (max. 4-6 osob, Pratale 1/ Pratale 2) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. Některé apartmány mají 2x SPR+WC. D4, D6: (max. 4-6 osob, Pratale 1/ Pratale 2/ tři ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem a krbem, 2x SPR+WC.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma. Parkování: u vily (do vyčerpání míst). Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat