Vyhledat zájezd

Apartmány Santa Maria

Itálie, Toskánsko, Campagnatico

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Oblačno

Poloha

Nedávno zrekonstruovaná usedlost leží nedaleko městečka Campagnatico, které se nachází v centru provincie Maremma. Apartmánový dům je umístěn v krásném prostředí, které lemují vinice, olivové stromy a lesy.

Popis

Zahrada se zahradním nábytkem, bazén (12x6 m, cca 16/4-24/9), barbecue, společná pračka a žehlička, Wi-fi (na vyžádání, zdarma).

Ubytování

Apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, Wi-Fi. GARDENIA 4: (45 m2, max. 4 osoby) (v přízemí, bezbariérový apartmán) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, veranda se zahradním nábytkem. MARGHERITA 4: (52 m2, max. 4 osoby) (v přízemí) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, veranda se zahradním nábytkem. ORTENSIA 4: (65 m2, max. 4 osoby) (v přízemí, bezbariérový apartmán) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, zahrádka se zahradním nábytkem. CICLAMINO 6: (110 m2, max. 6 osob) (v 1. patře, přístup po venkovních schodech) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, myčka na nádobí, krb, terasa.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, zdarma. Parkování: u vily. Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, € 30,-/ týden (pouze Ortensia a Gardenia). závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) € 10,-/ osoba.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat