Vyhledat zájezd

Hotel Club Stella Marina s bazénem

Itálie, Toskánsko, Cecina Mare

Strava Bez stravy, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Club Stella Marina s bazénem
Hotel Stella Marina
Hotel rezidence Club Stella Marina
Počasí
23 °C - Možnost bouřky

Dovolená s dětmi

Popis

Další vybavení: recepce, společenská místnost s TV, bar, restaurace, výtah pouze v hotelu, animace a miniklub pro děti 4-10 let, oplocené dětské hřiště a bazén, privátní parkování do vyčerpání míst, malá privátní diskotéka, ping pong, malý biliard. Hotel leží přímo na pláži.

Stella Card: zahrnuje vstup do lázeňského centra Stella Marina – u hotelového ubytování, bazén, plážový servis (slunečník, lehátko a křesílko/ pokoj/ apartmán), animace a mini klub pro děti 4-10 let (06.06.-13.09.), aerobic a acqua aerobic, kurzy plavání, ping pong, malý biliard.

Ubytování

Hotel: celkem 69 pokojů, pokoje „standard“ (STD) – částečně rekonstruované, jednoduše zařízené pokoje s koupelnou a WC, telefonem, trezorem, SAT-TV, klimatizace zdarma, nemají balkón, pokoje „boční výhled na moře“ (VML) – mají nové vybavení, všechny balkón nebo terasu s bočním výhledem na moře. Oba typy pokojů mohou být čtyřlůžkové s manželskou postelí a palandou, pokoje „přímý výhled na moře“(VMF) – pouze pro 2-3 osoby, jinak jako VML, ale přímý výhled.

Apartmány: po kompletní rekonstrukci, mají nové zařízení, vybavený kuchyňský kout, koupelnu a WC, balkón se zahradním nábytkem, trezor, SAT-TV, klimatizaci za příplatek. Umístěny jsou ve třípatrové budově bez výtahu, parkoviště do vyčerpání míst. Apartmán typu mono A pro 4 osoby – obytná místnost s manželským lůžkem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, mono B pro 6 osob – stejné jako A, navíc palanda pro 2 osoby.

Poloha

Hotel je po rekonstrukci a leží na promenádě přímořského letoviska Cecina Mare nedaleko piniového parku, kde jsou dětská hřiště. Blízká vzdálenost do centra nabízí klientům veškerý komfort, jako jsou restaurace, bary, butiky, diskotéky, lékárna. Pokoje jsou v centrální třípatrové budově, apartmány v přilehlém komplexu.

Stravování

V apartmánech vlastní, v hotelu polopenze: bufetová snídaně, večeře servírovaná, voda a nealkoholické nápoje.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat