Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Continental Resort

Itálie, Toskánsko, Tirrenia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Déšť
10 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 555 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

M3 mono(3): obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím křeslem a částečně odděleným dvoulůžkem, koupelna a balkon.
M4 mono(4): obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem a částečně odděleným dvoulůžkem, koupelna a zahrádka nebo teráska.
BA4 bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a koupelna, bez balkonu. Tento apartmán může být i dvoupatrový.
B4 bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a koupelna, balkon nebo teráska. Tento apartmán může být i dvoupatrový.
T6 trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a pokoj se dvěma lůžky, koupelna a balkon nebo teráska. Tento apartmán může být i dvoupatrový.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Residence Continental Resort leží přímo u písečné pláže v toskánském letovisku Tirrenia, přibližně 10 km od města Pisa a 80 km od Florencie. Patří k vedlejšímu hotelu Grand Hotel Continental, ve společném areálu je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, posilovna, prádelna na žetony, dětské hřiště, venkovní parkoviště a také garáže za poplatek 84 €/týden. V zahradě o rozloze 850 m2 se nachází dětské brouzdaliště a především olympijský bazén 50 x 20 m se slunečníky a lehátky. V residenci se povinně platí poplatek 40 €/osoba/týden (od 4 let) za spotřebu energií, povlečení a ručníky s týdenní výměnou, vstup do bazénu, posilovny a na dětské hřiště, parkovací místo pro 1 auto ke každému apartmánu. Od 9/6 do 8/9 se ještě vybírá povinný poplatek za klubovou kartu ve výši 37 €/osoba/týden (od 4 let), která zahrnuje plážový servis (slunečník a dvě křesílka ke každému apartmánu) a animační programy pro děti i dospělé (v italštině). Na místě se vybírá povinná pobytová taxa ve výši 1,5 €/osoba/den (max. za prvních 5 dnů pobytu).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, garáž, dětské hřiště, fitness, golfové hřiště v blízkosti, TV, klimatizace.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat