Vyhledat zájezd

Grand Hotel Continental

Itálie, Toskánsko, Tirrenia

Ubytování Hotel
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 368 Kč

Dostupných: 549 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, garáž, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, fitness, golfové hřiště v blízkosti, TV, klimatizace, polopenze.

Poloha

Celoročně otevřený Grand Hotel Continental leží přímo u písečné pláže v toskánském letovisku Tirrenia, přibližně 10 km od města Pisa a 80 km od Florencie. Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí, wifi, tři restaurace, posilovna, dětské hřiště, garáže za poplatek 15 €/den. V zahradě o rozloze 850 m2 se nachází dětské brouzdaliště a především olympijský bazén 50 x 20 m se slunečníky a lehátky (v provozu od 1.5 do 30.9). V období od 6.5 do 30.9 zahrnuje cena také plážový servis. Možnost objednání propojených pokojů (info o ceně v CK). Pobyt s malým pejskem na vyžádání při rezervaci. Stravování formou polopenze: snídaně a večeře. Slevy pro děti na 3. a 4.lůžku: jedno dítě do 4 let zdarma (včetně postýlky/lehátka, bez stravy), druhé dítě do 4 let povinný poplatek 520,- Kč/den za postýlku/lehátko (bez stravy), ostatní sleva 50%. Na místě se platí povinná pobytová taxa ve výši cca 2 €/osoba/den (max. za prvních 5 dnů pobytu).

Ubytování

DBL + HB double(2): pohodlně zařízený dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek a vlastní koupelnou. Sat TV, klimatizace, minibar, trezor a wifi.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat