Vyhledat zájezd

Apartmány Vacanze

Itálie, Toskánsko, Mazzanta-di-Vada

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Zataženo

Poloha

Nedávno postavené dvojpodlažní apartmánové domy DINO a TINA jsou umístěny v blízkosti pláže. Řadové domy Dino mají na každém poschodí 4 apartmány, leží na velmi klidném místě naproti piniovému háji. Řadové domy Tina jsou složené ze dvou budov - každá s pěti apartmány na poschodí. Ideální místo pro strávení klidné rodinné dovolené.

Popis

Zahrada, prádelna. Klienti mohou využívat služby rezidence Stella del Mare (cca 200 m) - Wi-Fi připojení, internetový koutek, restaurace-pizzeria, bar, bazén pro dospělé (23x6,5 m) a pro děti (6,5x6,5 m), whirlpool, sluneční terasa, animační programy na pláži, miniclub (18/5-14/9), dětský koutek, večerní zábavné programy, plážový volejbal, stolní tenis, prádelna (za poplatek). písečná s pozvolným vstupem do moře, čast pláže volná, čast pláže s plážovým servisem za poplatek (do 14/6 a po 31/8 plážový servis zdarma).

Ubytování

Apartmány SUPERIOR (TINA) jsou moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, myčka na nádobí, SPR+WC, TV, trezor, klimatizace, Wi-Fi připojení (do 50Mb/ týden), zahrádka nebo veranda se zahradním nábytkem. Apartmány STANDARD (DINO) jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, trezor, balkon nebo veranda se zahradním nábytkem. B4 SUPERIOR: (38 m2, max. 3 osoby + dítě do 12 let) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. C5 SUPERIOR: (45 m2, max. 3 osoby + 2 děti do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem. C6 STANDARD: (65 m2, max. 4 osoby + 2 děti do 12 let) ložnice se třemi lůžky, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem.

Stravování

V rezidenci Stella del Mare možno dokoupit snídaně formou švédskeho stolu, polopenzi nebo plnou penzi.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma. Parkování: 1 místo/ apartmán. Zvíře: nepovoleno.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat