Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Vacanze

Itálie, Toskánsko, Mazzanta

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
15 °C - Zataženo
15 °C - Zataženo

Popis

Zahrada, prádelna. Klienti mohou využívat služby rezidence Stella del Mare (cca 200 m od apartmánů Standard a 300 m od apartmánů Superior) - Wi-Fi, internetový koutek, restaurace-pizzerie, bar, bazén pro dospělé (25x6,5 m) a pro děti (6,5x6,5 m), whirlpool, sluneční terasa, animační programy na pláži, miniclub a lekce plavání pro děti 4-12 let (27/5-17/9), dětský koutek, večerní zábavní programy, plážový volejbal, stolní tenis, prádelna (za poplatek).
Písečná s pozvolným vstupem do moře, část pláže volná, část pláže s plážovým servisem za poplatek, dle volné kapacity. V termínech 20/5-4/6 a 11/9-24/9 plážový servis zdarma na pláži vzdálené 450 m od rezidence (na vyžádání, dle volné kapacity). Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány SUPERIOR (TINA) jsou moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, myčka na nádobí, SPR+WC, TV, trezor, klimatizace, Wi-Fi připojení (do 50Mb/ týden), zahrádka nebo veranda se zahradním nábytkem. Apartmány STANDARD (DINO) jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, trezor, balkon nebo veranda se zahradním nábytkem. #B4 SUPERIOR: (38 m2, max. 3 osoby + dítě do 12 let)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, myčka na nádobí, SPR+WC, TV, trezor, klimatizace, Wi-Fi připojení (do 50Mb/ týden), zahrádka nebo veranda se zahradním nábytkem. #C5 SUPERIOR: (45 m2, max. 3 osoby + 2 děti do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, myčka na nádobí, SPR+WC, TV, trezor, klimatizace, Wi-Fi připojení (do 50Mb/ týden), zahrádka nebo veranda se zahradním nábytkem. #C6 STANDARD: (65 m2, max. 4 osoby + 2 děti do 12 let)/# ložnice se třemi lůžky, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, trezor, balkon nebo veranda se zahradním nábytkem.

Stravování

V rezidenci Stella del Mare možno dokoupit snídaně formou švédskeho stolu, polopenzi nebo plnou penzi..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 3 noci (do 12/8 a 19/8), min. 6 nocí (12/8-19/8).

Poloha

Nedávno postavené dvojpodlažní apartmánové domy DINO a TINA jsou umístěny v blízkosti pláže. Řadové domy Dino mají na každém poschodí 4 apartmány, leží na velmi klidném místě naproti piniovému háji. Řadové domy Tina jsou složené ze dvou budov - každá s pěti apartmány na poschodí. Ideální místo pro strávení klidné rodinné dovolené.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Toskánsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat