Vyhledat zájezd

Pension Casa Occhi

Itálie, Trentino, Vezza d´Oglio

Strava Polopenze
Ubytování Pension
Délka pobytu 7 dní
Doprava Autobusová
Počasí
13 °C - Oblačno

Lyžařské zájezdy

Poloha

Ubytování je v domě, který se nachází 6 km od lyžařského střediska TEMÚ, 9 km od střediska PONTE di LEGNO a 20 km od střediska PASSO TONALE. Pro klienty s autobusovou dopravou je zajištěna dopravu do lyžařského areálu Ponte di Legno autobusem cestovní kanceláře, a to vždy 1x denně (po snídani tam, po uzavření lanovek a vleků zpět). Pro přepravu do lyžařského areálu Passo Tonale je možné využít kabinovou lanovku Ponte di Legno – Colonia Vigili – Passo Tonale. Zastávka skibusu, kterým je také možné se dopravit do Ponte di Legno je 150 m (v ceně skipasu, neplatí pro termín FREE SKI).

Popis

Jídelna, společenská místnost s TV, wi-fi připojení k internetu (zdarma), ping-pong a místnost na uložení lyž.

Ubytování

2-8 lůžkové pokoje (manželské lůžko + palandy), jednoduché vybavení, soc. zařízení na chodbě společné vždy pro 2-3 pokoje. Nutné vlastní povlečení a ručníky (možnost zapůjčení povlečení za poplatek, neplatí pro termíny FREE SKI).

Stravování

Polopenze formou selfservis - česká kuchyně: snídaně – jednotné menu + doplňkový bufet (nápoje, jogurt, cornflakes, máslo, džem, med), večeře - polévka, hlavní chod. Možnost přikoupení balíčku na svah za příplatek (chléb se sýrem nebo salámem, ovoce nebo oplatek).

 

 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Trentino nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat