Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Mobilní domky Camping Village Punta Navaccia

Itálie, Umbrie, Tuoro Sul Trasimeno

Strava Bez stravy
Ubytování Kemp
Délka pobytu 2 dny
Doprava Vlastní
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Hory a jezera

Poloha

Na hranicích dvou krajů Umbrie a Toskánska se nachází překrásné jezero Lago Trasimeno. Ideální k poznávání historických měst jako Perugia (30 km), Řím 180 km, Florencie 130 km, Assisi 40 km, Siena 80 km, cortona 20 km, Arezzo 50 km. Villaggio se rozkládá přímo na břehu jezera s překrásnou písečnou pláží.

Popis

Recepce, bar, minimarket, restaurace, internet a wi-fi zdarma, zdarma lehátka a slunečníky u jezera, výlet lodí s koupáním na ostrůvku Isola Maggiore, závody na dračích lodích, 2 bazény, jacuzzi, amfiteátr s animací a večerní program (červenec, srpen), beach volley, fotbálek, ping-pong, diskotéka, na jezeře platforma se skokanským prknem.

Ubytování

Je možné v mobilhomech STANDARD, SUPERIOR, DELUX pro 6 osob (24 m2) – 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvougaučem, eventuálně v 1 ložnici 3 lůžka a v obýváku 1 lůžkový gauč, sociální zařízení, TV, Standard bez verandy, Superior a Delux mají verandu, vedle se dá postavit malý stan pro 2 osoby zdarma  nebo stany Safari Lodge pro 4 osoby (35 m2) – veranda, 2 ložnice po dvou lůžkách (v jedné je palanda), obývací pokoj s kuch.koutem, sociální zařízení, možnost postavení malého stanu pro 2 osoby zdarma, výhled na jezero a Coco Tent pro 4 osoby (30 m2) – veranda, 2 ložnice po dvou lůžkách, obývací pokoj s kuchyňským koutem, mikrovlnka, výhled na jezero, tento typ má společné sociální zařízení. Nově v letošní sezoně mobilhome s verandou má bezbariérový přístup.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Umbrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat