Vyhledat zájezd

Rezidence La Splaza - se skipasem

Itálie, Val Camonica, Montecampione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze.

Ostatní

Speciální akce: 10% sleva při zakoupení zájezdu do 31.10.2016
Další informace: SKIPAS MONTECAMPIONE V CENĚ!
Nástup: check-in: 16:00-18:00 hod. / check-out: do 10:00 hod.

Popis

Recepce, parkování, garáž (za poplatek), lyžárna, restaurace.

Poloha

Rezidence La Splaza se nachází ve výšce 1 200 m. n m. v menším horském středisku Montecampione. V centru města jsou veškeré potřebné služby jako restaurace, obchody, pizzerie, lékárna, bankomat a další. Lyžařské centrum Montecampione se 40 km sjezdovek se nachází přímo u rezidence.
Lyžářské středisko Montecampione se nachází přímo u rezidence La Splaza.

Ubytování

Nabízíme Vám příjemné ubytování ve 4-6 lůžkových apartmánech typu MONO a BILO. Všechny apartmány jsou vybaveny vybaveným kuch. koutem a vlastním soc. zařízením.
MONO 4
Obsazenost 2-4 osoby - obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a patrovou posteli, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, TV, telefon, fén. Některé apartmány mají balkon. Rozmístění lůžek v apartmánů se může mírně lišit.
MONO 6
Obsazenost 4-6 osob - obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, místo se 2 oddělenými lůžky a patrovou posteli, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, TV, telefon, fén. Některé apartmány mají balkon. Rozmístění lůžek v apartmánů se může mírně lišit.
BILO 6
Obsazenost 4-6 osob - ložnice s manželským lůžkem či oddělenými lůžky, obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a výklenek s patrovou posteli, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, TV, telefon, fén. Některé apartmány mají balkon. Rozmístění lůžek v apartmánů se může mírně lišit.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Val Camonica nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat