Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence La Splaza

Itálie, Val Camonica, Montecampione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
39 °C - Jasno
39 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 690 Kč

Dostupných: 58 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Montecampione, centrum - 1,5 km, skiareál Montecampione - 30 m; hotelová restaurace - 50 m (v případě dokoupení polopenze).

Popis

Recepce / wi-fi připojení k internetu, restaurace, pizzerie / bar, dětský koutek, miniklub (od 3 do 12 let) / animační programy, výtah, veřejné parkování, garážová stání (1 auto / apartmán), půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola, obchody v objektu.

Sport a zábava

Bazén* 25 x 10 m a sauna* (ve vzdálenosti 50 m od residence) - dle komunikace s hotelem dne 25.9.2017 nebude bazén v této sezoně zprovozněn, posilovna * služby za příplatek.

Ubytování

Mono 4: 28 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a palandou, sociální zařízení, balkon.

Mono 6: 32 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, neuzavřená vstupní místnost se 2 samostatnými lůžky a palandou, sociální zařízení, balkon.

Bilo 6: 38 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a palandou, sociální zařízení, balkon.

Trilo 6: 45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 malá ložnice bez oken s palandou či neuzavřené zvýšené patro v rámci obývacího pokoje s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon.TV, telefon, wi-fi připojení k internetu (jen u apartmánů v blízkosti recepce).

Stravování

Formou sladkého italského bufetu včetně nápojůformou bufetu 2 až 3 teplých předkrmů, 2 až 3 hlavních jídel s přílohou, studených předkrmů, salátů, dezertů a ovoce, voda, 0,25 l vína, ostatní nápoje za poplatek.

Ostatní

Upřesnění: rozlehlý turistický komplex několika budov vzdálených od sebe cca 50 m; recepce a apartmány jsou umístěny v centrální budově tvořené několika bloky, jež nejsou vzájemně vnitřně propojeny; součástí komplexu je i hotelová budova, ve které se nachází relaxační zázemíTV, telefon, wi-fi připojení k internetu (jen u apartmánů v blízkosti recepce)

  • v celé oblasti jedna z nejvýhodnějších poloh jak k nákupnímu centru, tak zejména pak k lyžařskému areálu
  • dostatečná kapacita prostorných apartmánů a to i pro velké skupiny
  • neobvykle příznivá cenová politika hlavně ve vysoké sezóně
  • za výhodných cenových podmínek pak možnost přikoupení polopenze ve vedlejším hotelu
  • parkování v garážích residence již v základní ceně
  • některé starší zařízení a vybavení
  • chybějící relaxační zázemí přímo v residenci a nejistota funkčnosti relaxačních služeb uvedených v odstavci "sport a relaxace"

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat