Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Bellevue

Itálie, Valle d´Aosta, Cervinia / Zermatt

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 912 Kč

Dostupných: 30 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Residence nabízí ubytování v plně vybavených apartmánech typu MONO a BILO pro 2-5 osob. Apartmány jsou pohodlně a krásně zařízené s vlastním soc. zařízením, TV, fénem, trezorem.
MONO 2
Obsazenost 2 osoby - obývací pokoj s manželským lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout, soc. zařízení se sprchovým koutem, WC, fénem, trezorem, balkonem a TV.
MONO 3
Obsazenost 2-3 osoby - obývací pokoj s manželským lůžkem a přistýlkou, plně vybavený kuchyňský kout, soc. zařízení se sprchovým koutem, WC, fénem, trezorem, balkonem a TV.
MONO 4
Obsazenost 2-4 osoby - obývací pokoj s manželským lůžkem a 2 přistýlkami, plně vybavený kuchyňský kout, soc. zařízení se sprchovým koutem, WC, fénem, trezorem, balkonem a TV.
BILO 3
Obsazenost 2-3 osoby - ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s pohovkou pro 1 osobu nebo vyklápěcím lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout, soc. zařízení se sprchovým koutem, WC, fénem, trezorem, balkonem a TV.
BILO 4
Obsazenost 2-4 osoby - ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s pohovkou pro 2 osoby nebo vyklápěcí lůžka, plně vybavený kuchyňský kout, soc. zařízení se sprchovým koutem, WC, fénem, trezorem, balkonem a TV.
BILO 5
Obsazenost 4-5 osob - ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s pohovkou pro 2 osoby nebo vyklápěcí lůžka, plně vybavený kuchyňský kout, soc. zařízení se sprchovým koutem, WC, fénem, trezorem, balkonem a TV.

Popis

Hostům rezidence je k dispozici recepce, soukromé parkoviště, hřiště pro děti, bar, vyhřívaná lyžárna.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Speciální akce: 10 % sleva při zakoupení zájezdu do 30.9.2017
Další informace: Možnost pobytu se psem/kočkou (na vyžádání).
Nástup: check-in: 16:00 hod.-19:00hod. / check-out: do 8:00-9:30 hod.

Poloha

Vlek: Asi 6,5 km.Residence Bellevue byla postavena v nadmořské výšce 1 080 m v horském městečku Antey Saint Andre v lyžařské oblasti Valle d´Aosta. Lyžařský skiareál Valtournenche - Breuil - Cervinia se nachází přibližně 6,5 km od rezidence.
Lyžařský skiareál Valtournenche - Breuil - Cervinia se nachází přibližně 6,5 km od rezidence.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat