Vyhledat zájezd

Rezidence Baitone

Itálie, Valtellina, Aprica

Rezidence Baitone (hlavní fotografie)

7% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 990 Kč

Dostupných: 161 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Baitone je velice oblíbenou rezidencí vzhledem ke své poloze přímo u lyžařského areálu Palabione (50 m). Centrum městečka je vzdáleno 100m, obchod s potravinami 100m.

Umístění ubytování v mapě: http://goo.gl/maps/IPk0P 

Ubytování

Kvalitní ubytování v apartmánech pro 2-6 osob (BILLO) a pro 4-7 osob (TRILLO). Všechna mají kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, TV a balkon. Z předních apartmánů je výhled na sjezdovku, ze zadních na okolní apartmány a jižní svahy v Aprice.   BILLO PRO 2-6 OSOB: ložnice s manželskou postelí a případně palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, popř. dvěma oddělenými lůžky. TRILLO PRO 4-7 OSOB: dvě ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo dvěma oddělenými lůžky (případně další lůžko).    

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze za příplatek 420 Kč/os./noc, večeře za 340 Kč/os./noc, snídaně za 80 Kč/os./noc. Snídaně probíhá formou balíčků (po příjezdu dostanete na každý apartmán dle počtu osob balíčky na snídani, které se skládají např. z másla, džemu, šunky, sýra apod. a každé ráno pak najdete za dveřmi čerstvé pečivo). Večeře formou menu v nedaleké italské restauraci - 4 chody (předkrm, salátový bufet, hlavní chod a dezert), nápoje se platí zvlášť.    

Popis

V přízemí je k dispozici kavárna/bar (TV s českými programy), dětský koutek. Dále je rezidence vybavena výtahem a úschovnou lyží. Parkoviště před rezidencí zdarma. Ubytování bude připravené včetně lůžkovin v ceně zájezdu a ZDARMA bude zajištěn také úklid při odjezdu.   

Každý rodič zná situaci, kdy hlavně menší děti po obědě již nechtějí lyžovat a musí se pro ně připravit náhradní program. V rezidenci Baitone je zajištěno každý den hlídaní dětí od 12:00 do 16:00 hod tak, abyste si mohli v klidu užít perfektní odpolední lyžování. My se mezitím postaráme o vaše ratolesti v našem „dětském klubu“. Budou si malovat a hrát hry s novými kamarády. Program bude zajištěn tak, aby se ani chvilku nenudily. Dospělí si večer naopak mohou posedět v kavárně/baru přímo v rezidenci a dát si občerstvení (české pivo a další alko/nealko nápoje) za české ceny. 

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat