Vyhledat zájezd

Hotel Club Cristallo

Itálie, Valtellina, Aprica

Ubytování Hotel
Počasí
10 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 416 Kč

Dostupných: 294 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Mezi vybavení hotelu patří restaurace, bar, společenská místnost s TV, billiard, herna, divadlo, výtah, parkoviště (omezená kapacita), úschovna lyží a Wi-Fi připojení ve společných prostorech. Garáž a wellness (sauna, hydromasážní bazén, turecké lázně, senzorické sprchy) jsou za poplatek.

Stravování

Stravování formou polopenze

Snídaně bufetová

Večeře – výběr z menu o 4 chodech

Nápoje k večeři si hradíte sami

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV a trezorem. Check-in 17.00 - 20.00, check-out 8.00 - 10.00.

Poloha

Hotel se nachází na klidném a slunném místě přibližně 200 m od centra střediska Aprica. Asi 100 m jsou vzdáleny lanovky Baradello.

Aprica je lyžařské středisko s dlouholetou tradicí ležící v Lombardii. V současné době středisko nabízí 50 km tratí a symbolizuje typický italský způsob lyžování. Celý areál je rozčleněn do tří lokalit, které jsou vzájemně propojené. Baradello je jednoznačně svahem pro méně zdatné, sjíždí se po velmi mírné, přehledné a místy až překvapivě široké sjezdovce. Na východní straně střediska se nachází cvičná louka, která je vybavena pojezdnými koberci, dětskou pomou i sedačkovou lanovkou. Pro nejmenší je v dětském parku i dráha pro snowtubing a rovnováhu si mohou hravou formou cvičit na lyžařských „odrážedlech“. Palabione je široký červený svah, a zároveň nejdelší sjezdovkou v areálu. V oblasti Baradello je výšce cca 1800 m snowpark. Od střediska Aprica je připravena 4 km dlouhá trasa pro milovníky běžkaření.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat