Vyhledat zájezd

Rezidence Polatti

Itálie, Valtellina, Aprica

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Jasno

Poloha

Velice oblíbená rezidence se nachází 150 m od lyžařského areálu Magnolta. Centrum městečka je vzdáleno 200m, obchod s potravinami 300m. Umístění ubytování na mapě: http://goo.gl/maps/SE02Z  

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze za příplatek 420 Kč/os./noc, večeře za 340 Kč/os./noc, snídaně za 80 Kč/os./noc. Snídaně probíhá formou balíčků (po příjezdu dostanete na každý apartmán dle počtu osob balíčky na snídani, které se skládají např. z másla, džemu, šunky, sýra apod. a každé ráno pak najdete za dveřmi čerstvé pečivo). Večeře formou menu v nedaleké italské restauraci - 4 chody (předkrm, salátový bufet, hlavní chod a dezert), nápoje se platí zvlášť.    

Popis

Kavárna/bar (TV s českými programy a českým pivem, wi-fi připojení za poplatek 2 €/pobyt) je k dispozici v přízemí rezidence Baitone (200 m). Dále je rezidence vybavena výtahem. Parkoviště před rezidencí zdarma.  

Ubytování bude připravené včetně lůžkovin v ceně zájezdu a ZDARMA bude zajištěn také úklid při odjezdu.

Každý rodič zná situaci, kdy hlavně menší děti po obědě již nechtějí lyžovat a musí se pro ně připravit náhradní program. V rezidenci Baitone je zajištěno každý den hlídaní dětí od 12:00 do 16:00 hod. tak, abyste si mohli v klidu užít perfektní odpolední lyžování. My se mezitím postaráme o vaše ratolesti v našem „dětském klubu“. Budou si malovat a hrát hry s novými kamarády. Program bude zajištěn tak, aby se ani chvilku nenudily. Dospělí si večer naopak mohou posedět v kavárně/baru v přízemí rezidence Baitone (200m) a dát si občerstvení (české pivo a další alko/nealko nápoje) za české ceny. 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat