Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Suite Hotel Boscone

Itálie, Valtellina, Madesimo

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Sněžení
7 °C - Sněžení

Popis

Recepce, lobby s TV sat., wi-fi, restaurace, bar s TV sat. a DVD, spol.místnost, dětský koutek za popl. (od 4 do 12 let), animační programy, videohry, lyžárna, 2x výtah, parkoviště, garážová stání (1 auto / pokoj, další za popl.), hotelový miniskibus, lyžařská škola, ranní donáška pečiva, wellness centrum za popl.

Ubytování

Standard 2+2 - pokoj s maž.lůžkem, 3. a 4. lůžka formou rozkl.gauče šířky 130 cm pro 2 děti do nedovršených 13 let či pro 1 dospělou osobu, vlastní příslušenství, TV sat., telefon, fén, trezor, wi-fi, vždy balkon či terasa;.

Stravování

Snídaně - formou bohatého kontinentálního bufetu včetně nápojů večeře - formou bufetu studených předkrmů, min. 3 teplých předkrmů, 3 až 5 hlavních jídel, příloh, salátů, dezertů, ovoce a sýrů, nápoje za poplatek.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: vynikající poloha na klidnějším místě, přesto však nedaleko od fantastického lyžařského areálu po všech směrech kvalitní ubytovací kapacita s širokou paletou služeb a příjemnými pokoji ideální alternativa i pro velké skupiny.

Poloha

Madesimo, centrum - 450 m, skiareál Madesimo / Valchiavenna - 150 m.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat