Vyhledat zájezd

Hotel Ferrè

Itálie, Valtellina, Madesimo

Ubytování Hotel
Počasí
30 °C - Jasno
30 °C - Jasno

Stravování

Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře je servírovaná formou výběru z menu o 3 chodech

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Popis

Mezi vybavení hotelu patří restaurace, à la carte restaurace, bar, společenská místnost se SAT/TV, parkoviště a garáž (dle dostupnosti), WiFi, úschovna lyží.

Ubytování

Pokoje dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV a trezorem. Check-in je možný 14.00 do 18.00, check-out je nutné provést do 10.00. Domácí zvířata jsou povolena (na vyžádání).

Poloha

Hotel ležící ve středisku Madesimo nabízí milovníkům lyžování přímý přístup na sjezdovky Madesimo. Lyžařský vlek Lago Azzurro a Larici se nachází pouhých 5 minut chůze. Vlek Montalto je vzdálen přibližně 400 m.

Madesimo je menší lyžařská vesnice ve francouzském stylu, která se nachází v severní Itálii u hranic se Švýcarskem. Nabízí 60 km sjezdovek a dobré sněhové podmínky. Ve středisku Madesimo se lyžuje převážně na severozápadních svazích pod vrcholem Pizzo Groppera. Ve středisku přímo nad Madesimem je snowpark s množstvím skoků a railů i half-pipe a quarter pipe. V okolí střediska se upravují 2 běžecké okruhy o délce 5 km, další 7 km okruh leží v blízké vesničce Campodolcino. Ve středisku můžete po lyžování využít třeba sněžné skůtry, snowtubing a sněžnice.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat