Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Oriental

Itálie, Valtellina, Madesimo

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Déšť

Poloha

Campodolcino - lokalita Prestone, centrum Campodolcina - 2,2 km, skiareál Madesimo / Valchiavenna - 2,8 km Centrum 2,2 km, skiareál Madesimo/Valchiavenna 2,9 km.

Popis

Recepce, malá lobby, bar, typická společenská místnost s pecí, restaurace, pizzerie, společenská místnost s TV, sluneční terasa s lehátky, wi-fi připojení k internetu, hotelový trezor, úschovna lyží, výtah, vyhrazené parkoviště, garážová stání za poplatek, hotelový miniskibus (od neděle do pátku v čase 9.00 - 10.00 a 16.00 - 17.00 hod.).

Ubytování

Standard 1/2/3/4 - pokoj s 1 či 2 samostatnými lůžky či manželskou postelí a případně 1 či 2 dalšími samostatnými lůžky či palandou, sociální zařízení zpravidla se sprchou,TV sat., telefon, fén, zpravidla trezor, wi-fi, zpravidla balkon k dispozici pokoje Superior a Siute.

Stravování

Snídaně - formou bohatého kontinentálního bufetu včetně nápojů večeře - servírované menu - studený předkrm, polévka či teplý předkrm, hlavní jídlo s 1 či 2 přílohami, dezert či ovoce, nápoje za poplatek.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: v porovnání s hotely v Madesimu nesrovnatelně výhodnější cenové podmínky s nabídkou zkrácených pobytů už od 3 nocí až příliš bohaté stravování s domácí pekárnou a cukrárnou aneb nárůst hmotnosti garantován rodinná atmosféra jen nedávno zrekonstruovaného hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat