Vyhledat zájezd

Apartmány Oriental

Itálie, Valtellina, Madesimo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Bouřka
23 °C - Bouřka
Cena za osobu od 1 895 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Nabídka Hotelu Oriental - recepce / malá lobby / bar / typická společenská místnost s pecí, restaurace /pizzerie, společenská místnost s TV, sluneční terasa s lehátky, wi-fi připojení k internetu, hotelový trezor, úschovna a půjčovna kol, výtah, vyhrazené parkoviště, garážová stání*.

Poloha

Campodolcino - lokalita Prestone, centrum Campodolcina - 2,2 km, Madesimo - 7,6 km, jezero Campodolcino - 550 m, kabinová lanovka Madesimo - 8 km, horský průsmyk Passo dello Spluga (2.114 m) - 5 km, golfové hřiště Madesimo - 8,5 km, autobusová zastávka - 100 m, Hotel Oriental - 10 m.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Mono 2:18 m² - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem typu šuplík pro 2 osoby, sociální zařízení, terasa.

Bilo 4/5:38 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1x či 2x sociální zařízení.

Bilo 6:45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, terasa.

Trilo 6/7 typ A:50 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, sociální zařízení.

Trilo 7/8 typ B:70 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s 1 samostatným lůžkem a palandou, obývací pokoj s částečně odděleným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, 2x sociální zařízení,balkon.

Quadrilo 8/9:80 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 3 samostatnými lůžky, 1 ložnice s palandou a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, 2x sociální zařízení (1x jen umyvadlo a WC), prostorná terasa,TV sat., wi-fi připojení k internetu, trouba (u typologie bilo 4/5 jen mikrovlnka), myčka nádobí, pračka jen u typologie trilo 6/7 typ A, trilo 7/8 typ B a quadrilo 8/9).

Ostatní

  • nově zrekonstruované apartmány s možností využití hotelových služeb, snídaně či polopenze za výhodnou cenu
  • prostorné a po všech směrech kvalitní apartmány
  • absolutně klidné místo s nádhernou vyhlídkou do okolí
  • rodinná atmosféra s individuálním přístupem ke klientům
  • v některých termínech předpoklad brzké vyprodanosti

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat