Vyhledat zájezd

Hotel Isrotel Sport Club

Izrael, Eilat

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Isrotel Sports
Počasí
31 °C - Jasno

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Prostorný hotel se sportovním zaměřením je na pobřežní promenádě a 5 minut chůze od písčité pláže. Obchody, restaurace v blízkosti hotelu.

Popis

Hotel prošel v roce 2013 kompletní rekonstrukcí, nově nabízí 312 moderně zařízených pokojů, restauraci, bar, bazény, fitness, SPA. Hotel nabízí také mnoho sportovních aktivit pro každý den v týdnu: ranní procházky, tenisové lekce, squashové lekce, výlety na kole, basketbal, turnaje ve stolním tenisu a další. Hotel disponuje i speciálním hydraulickým výtahem do bazénu, na vyžádání je možné zajistit také vozík (kauce).

Ubytování

Prostorné pokoje zařízené moderním nábytkem, standardní pokoje (bez balkonu), pokoje deluxe a family pokoje (s balkonem), klimatizace, SAT/TV, telefon, velké postele, koupelna/WC, fén.

Stravování

All inclusive - snídaně, obědy, večeře, svačiny během dne, pivo, nealkoholické nápoje, víno, vybrané sportovní aktivity, sauna, fitness.

Doprava

Některé lety jsou provozovány na pravidelné lince a přesný termín zájezdu (datum odletu a příletu) Vám bude upřesněn spolu s Vaší rezervací.

Ostatní

Isrotel Sport Club je nejlepší volbou pro milovníky sportu a pro všechny, kteří si chtějí užívat dovolené bez omezení. Infant je za poplatek a lze pouze v některých typech pokojů!

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Izrael v lokalitě Eilat nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat