Vyhledat zájezd

U Suites Eilat Hotel

Izrael, Eilat

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Další názvy
U Suites Eilat Hotel
U-Suites
Cena za osobu od 62 790 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel je umístěn na jednom z nejhezčích míst na pobřeží Rudého moře. Z každé ložnice se naskýtá působivý pohled na Rudé moře, stejně jako na krásný palmami lemovaný hotelový bazén.
 

Ubytování

246 luxusních suit různých kategorií, prostorná king size lůžka, LCD TV/SAT, koupelna s WC, rychlovarná konvice a koutek na přípravu kávy, fén, minibar, trezor, telefon. K dispozici jsou i suity bezbariérové (na vyžádání).

Stravování

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Doprava

Upozornění: některé lety jsou provozovány na pravidelné lince a přesný termín zájezdu (datum odletu a příletu) Vám bude upřesněn spolu s Vaší rezervací.

Ostatní

Luxusní hotel, který uspokojí i náročnější klientelu.

Popis

Lobby, prostorné suity různých kategorií, hotelová pláž, velký bazén, koupelna s WC, TV/SAT, SPA, WIFI, fitness, animační programy pro dospělé, hlavní restaurace, košer restaurace, lobby bar, plážový grill bar, konferenční místnost.
 

Děti mají k dispozici moderní dětský klub, který je plný zajímavých počítačových her, klasických her a pomůcek. Naleznou zde řadu aktivit a zábavy pro tři věkové skupiny (1-4, 4-9 a 9-12). V sobotu je tu speciální "happening pro děti," na trávníku mezi 12-14h.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat