Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Riu Montego Bay

Jamajka, Montego Bay, Ironshore

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 38 190 Kč

Dostupných: 369 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Ubytování

V hotelu je celkem 681 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, telefon, centrálně ovládaná klimatizace, stropní ventilátor, minibar, SAT TV, rádio, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, jacuzzi, sauna, posilovna, wellness centrum se širokou nabídkou masáží a procedur, celkem 8 restaurací a barů, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, herní místnost, konferenční místnost, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu a další. Resort se rozkládá přímo u tropické pláže.

Sport a zábava

Stolní tenis, volejbal, windsurfing, plachtění, kajaky, šnorchlování, potápění, animační programy, show, živá hudba, nabídka vodních sportů na pláži, diskotéka. Nedaleko hotelu se také nachází golfové hřiště. Využít lze také některého z námi nabízených fakultativních výletů.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Jamajka, přílet na Jamajku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Jamajky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Jamajku s 1dním přestupem 2 x týdně!!!!

Poloha

Pětihvězdičkový hotel Riu Montego Bay se nachází v lokalitě Montego Bay na Jamajce. Hotel můžeme doporučit i náročným klientům. K přednostem hotelu patří tropická pláž s možností kvalitního koupání, stejně jako profesionální služby a vysoký komfort.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat