Vyhledat zájezd

Hotel Royalton White Sands Beach

Jamajka, Montego Bay

Hotel Royalton White Sands Beach (hlavní fotografie)

10% sleva až

Strava All inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Royalton White Sands
Hotel Royalton White Sands (Breezes Trelawny)
Počasí
30 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 66 490 Kč

Dostupných: 393 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Ubytování

Hotel disponuje 350 pokoji umístněnými v rozlehlé zahradě. Klimatizace, SAT/TV, telefon, zařízení na výrobu kávy a čaje, minibar, CD přehrávač s rádiem, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa. V základní ceně pokoje luxory, za příplatek výhled na moře.

Stravování

All inclusive.
All inclusive: plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne, široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů 24 hodin denně, fitness, minigolf, jacuzzi, stolní tenis, badminton, plážový volejbal, aerobik, basketbal, šipky, windsurfing, kajaky, plachtění.

Ostatní

Resort je ideální i pro rodiny hledající pohodlné a dobře vybavené ubytování. Pro dospělé i děti jsou připraveny mnohé aktivity během dne i večerní zábava. Sportovní nadšenci mohou využít široké nabídky vodních i jiných sportů.

Poloha

Severní část ostrova, mezi Montego Bay a Ochio Rio, asi 38km východně od letiště v Montego Bay. Hotel je umístěn v hezké zahradě, leží mezi horami porostlými bujnou vegetací a tyrkysovým karibským mořem.

Popis

4 restaurace, 5 barů, tenisové kurty, konferenční místnost, diskotéka, lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži zdarma, dětský klub, fitness, lázně, kosmetický salon, manikúra, pedikúra, 4 bazény, 2 jacuzzi, stolní tenis, badminton, plážový volejbal, aerobik, basketbal,,
minigolf, bingo, šipky, windsurfing, kajaky, plachtění aj.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat