Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sunscape Splash Montego Bay

Jamajka, Montego Bay

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový komplex Sunscape Splash Montego Bay
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 33 190 Kč

Dostupných: 2 413 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Jamajka, přílet na Jamajku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Jamajky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Poloha

Sunscape Splash Montego Bay je hotelový komplex se 308 pokoji, nachází se na poloostrově u Montego Bay, resort obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel je vzdálený od mezinárodního letiště v Montego bay cca 8 km, transfer do hotelu z letiště trvá cca 20 minut jízdy.

Popis

Recepce, 8 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 7 barů, kavárna, 5 bazénů, skluzavky pro děti, dětský bazén, dětský klub (3-12 let), klub pro náctileté (13-17 let), dětské hřiště, lázně, masáže, vířivka, kadeřník, konferenční místnosti a vybavení, Wi-Fi v areálu hotelu, směnárna a prádelna.Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, šachy, petanque, minigolf, vodní sporty na pláži, kajak, vodní aerobik, potápění, půjčovna kol.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, rádio, telefon, trezor, minibar, varná konvice, žehlička a žehlící prkno, balkón nebo terasa.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, lehké občerstvení v průběhu dne. neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů .

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat