Vyhledat zájezd

Legends Beach Resort

Jamajka, Negril

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Legends Beach Resort
Počasí
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 33 706 Kč

Dostupných: 203 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Sport a zábava

Hosté si mohou zaplavat si v bazénu. Hosté mohou využít i terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. Ti, kdo mají rádi pohyb, mohou využít přímo v areálu nabídky tenisu a plážového volejbalu. Hosté objektu se mohou zabavit při vodních sportech jako vodní lyžování, windsurfing, jet ski, jízda na motorovém člunu, jízda na banánovém člunu a potápění. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je i fitness studio, stolní tenis a kulečník. Hosté objektu mají k dispozici wellness zónu s masážemi. Za poplatek spa. Hosté si mohou v příjemné atmosféře vychutnávat živou hudbu.

Popis

Objekt má 50 pokojů. Služby jako hotelový sejf a směnárna přispívají k pohodlí a komfortu. Prostřednictvím WiFi sítě (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V objektu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek a bar. Upomínkové předměty z dovolené si mohou hosté koupit v obchodě se suvenýry. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. Objekt nabízí také vícejazyčný personál a pokojovou službu. Dále je v nabídce shuttleservis. V objektu jsou přijímány kreditní karty Visa a MasterCard.

Ubytování

Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ventilátor a koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází dvoulůžková postel. Celkové vybavení doplňuje ještě telefon a televize. V ubytovacích jednotkách se nalézá koupelna se sprchovým koutem.

Stravování

Objekt nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, nocleh se snídaní, polopenze a stravování all inclusive. Servírují se nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Ostatní

Objekt má 50 pokojů. Služby jako hotelový sejf a směnárna přispívají k pohodlí a komfortu. Prostřednictvím WiFi sítě (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V objektu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salonek a bar. Upomínkové předměty z dovolené si mohou hosté koupit v obchodě se suvenýry. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. Objekt nabízí také vícejazyčný personál a pokojovou službu. Dále je v nabídce shuttleservis.
GPS: 18.288857, -78.340858.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat