Vyhledat zájezd

Hotel Legends Beach Resort

Jamajka, Negril

Strava All inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Legends Beach Resort
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 63 990 Kč

Dostupných: 19 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Popis

Legends Beach Resort ***, Negril: Hotel se nachází u písečné pláže Negril.K vybavení hotelu patří restaurace s terasou s výhledem na moře, bar, 2 bazény. Trezor k dispozici na recepci (za poplatek). Internet-wifi (v pokojích za poplatek).

Sport a zábava

Legends Beach Resort ***, Negril: Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Ubytování

Legends Beach Resort ***, Negril: Koupelna/WC, klimatizace, stropní ventilátor, TV, telefon, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady.Příplatek za pokoj Superior v části u pláže 300,- Kč/osoba/noc. Na pokoji lze ubytovat maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.

Poloha

Legends Beach Resort ***, Negril: Menší jednoduše vybavený turistický hotel s 50 pokoji v dvoupatrových budovách se nachází přímo v centru Negrilu. Hotel je rozdělen komunikací na dvě části (pokoje v zahradě a přímo na pláži). V okolí hotelu obchůdky se suvenýry, restaurace a bary.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem. Během letu je pro Vás připraveno několik jídel a nápojů. Přílet na Jamajku do Montego Bay, uvítání na letišti a transfer do vybraného resortu v Negril / Montego Bay / Falmouth / Runaway.

Den 2: POBYT NA JAMAJCE: Pobyt se snídaní nebo programem All Inclusive. Program All Inclusive za hrnuje snídaně, obědy a večeře formou bu fe tu, snacky během dne, neomezená konzu mace nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby, nemotorizované vodní sporty. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů. Doporučujeme plavbu katamaránem podél pobřeží Negrilu při západu slunce, koupání v nedalekých vodopádech Mayfield Falls, celodenní výlet s projížďkou lodí po Black River s pozorováním krokodýlů ve volné přírodě, koupáním ve vodopá dech YS s procházkou po Bamboo Avenue, silnicí s ochrannou bambu sovou klenbou, stínící před slu níčkem. Možnost navštívit nejznámější vodopády Jamajky Dunn’ River Falls, jež jsou nedaleko Ocho Rios vzdá lené 5 hodin jízdy. Večer možnost procházek po pláži či nechat se unést v rytmu reggae v některém z plážových barů s živou hudbou.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Volno na koupání. Transfer na letiš tě v Montego Bay a odlet do Prahy.

Stravování

Legends Beach Resort ***, Negril: Snídaně formou bufetu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat