Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Merils II

Jamajka, Negril

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Merils III
Počasí
33 °C - Možnost bouřky
33 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 30 490 Kč

Dostupných: 668 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Hotelový komplex Merils I, Merils II a Merils III má celkem 160 pokojů. Tyto oddělené budovy obklopuje tropická zahrada a 7 km dlouhá písčitá pláž Negril. V pěší dostupnosti od hotelu naleznete místní restaurace, bary a noční podniky.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Jamajka, přílet na Jamajku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Jamajky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Jamajku s 1dním přestupem 2 x týdně!!!!

Popis

Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní na pláži, plážový bar, bazén, Ubytování: s 44 pokojů je vybaveno klimatizací, koupelnou s WC, trezor za poplatek, TV a telefonem a balkonem. Písčitá, přímo u hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži: vodní lyžování, parasailing, výlet lodí, jízda na koních, zdarma: kajaky a šnorchlovací vybavení.

Stravování

All inclusive od 10:00 do 22:00.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat