Vyhledat zájezd

Hotel Merrils Beach Resort I

Jamajka, Negril

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Merril's Beach Resort III
Hotel Merrils Beach II-III
Hotel Merrils Beach Resort III
Hotelový komplex Merrils Beach 1
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 68 490 Kč

Dostupných: 54 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Sport a zábava

Merrils Beach Resort I. ***, Negril: Stolní tenis, biliár, centrum vodních sportů - zdarma k dispozici. Ostatní vodní sporty a potápění za poplatek. Možnost využití služeb v sousedním areálu hotelu Merrils II., kde je i bazén. All Inclusive k dispozici od 10 do 22 hod. Za poplatek internet.

Popis

Merrils Beach Resort I. ***, Negril: Hotel se nachází přímo u písečné pláže Negril. Lehátka na pláži a plážové ručníky zdarma.Restaurace a bar přímo na pláži.

Ubytování

Merrils Beach Resort I. ***, Negril: Koupelna s WC, TV, klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor (za popl. 2,- USD/den), balkón či terasa s výhledem do zahrady.Příplatek za pokoj Superior 220,- Kč/osoba/noc. Na pokoji lze ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.

Stravování

Merrils Beach Resort I. ***, Negril: All Inclusive: snídaně, obědy i večeře formou bufetu, snacky a neomezená konzuma ce nealkoholických a místních alkoholických nápojů.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem. Během letu je pro Vás připraveno několik jídel a nápojů. Přílet na Jamajku do Montego Bay, uvítání na letišti a transfer do vybraného resortu v Negril / Montego Bay / Falmouth / Runaway.

Den 2: POBYT NA JAMAJCE: Pobyt se snídaní nebo programem All Inclusive. Program All Inclusive za hrnuje snídaně, obědy a večeře formou bu fe tu, snacky během dne, neomezená konzu mace nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby, nemotorizované vodní sporty. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů. Doporučujeme plavbu katamaránem podél pobřeží Negrilu při západu slunce, koupání v nedalekých vodopádech Mayfield Falls, celodenní výlet s projížďkou lodí po Black River s pozorováním krokodýlů ve volné přírodě, koupáním ve vodopá dech YS s procházkou po Bamboo Avenue, silnicí s ochrannou bambu sovou klenbou, stínící před slu níčkem. Možnost navštívit nejznámější vodopády Jamajky Dunn’ River Falls, jež jsou nedaleko Ocho Rios vzdá lené 5 hodin jízdy. Večer možnost procházek po pláži či nechat se unést v rytmu reggae v některém z plážových barů s živou hudbou.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Volno na koupání. Transfer na letiš tě v Montego Bay a odlet do Prahy.

Poloha

Merrils Beach Resort I. ***, Negril: Resort s rodinnou atmosférou s 38 pokoji se nachází přímo u pláže, 1,5 km od centra Negrilu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat